Český boxer rozjásal Prahu. Tvrdými údery

Český boxer rozjásal Prahu. Tvrdými údery
Utkání měl Čech Pála od začátku poměrně hodně ve své režii.
Pás PABA je pro Ondřeje Pálu nadějí, že se jednou utká o titul těžké váhy prestižní organizace WBA.
Další držení. Harry Duiven (zády) utkání zdržoval.
Ondřej Pála (vlevo) vs. Harry Duiven
Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Tomáš Adamec
18. 12. 2008 8:58

Praha - Český boxer porazil Nizozemce Harryho Duivena v těžké váze a získal tak pás PABA, kterým si zajistil postup do prestižní světové třídy WBA. Prohlédněte si fotografie z boxerského galavečera v pražském hotelu Hilton.

 

Právě se děje

před 24 minutami

MF chce zrušit povinnost podvojného účetnictví pro podnikatele

Fyzické osoby, které jsou v obchodním rejstříku vedeny jako podnikatelé, již zřejmě nebudou muset v budoucnu vést podvojné účetnictví při překročení hranice 25 milionů korun ročního obratu. Vyplývá to z návrhu věcného záměru nového zákona o účetnictví, který předložilo ministerstvo financí do mezirezortního připomínkového řízení. 

MF dále navrhuje rozšíření použití mezinárodních účetních standardů při sestavování účetní závěrky bankami, vybranými finančními institucemi a pojišťovnami. Ty přitom již dnes dohledovým orgánům informace v mezinárodních účetních standardech dodávají. Zároveň chce MF navrhnout, aby firmy, které využívají mezinárodní účetní standardy a využijí je i pro stanovení základu daně z příjmu, měly nižší administrativní zátěž. Zákon by měl dále zpřehlednit zákonné požadavky na inventarizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy