Českému bijci hledali soupeře těžko. Procházka už ví, kdo ho čeká při debutu v UFC

Volkan Oezdemir by měl být prvním soupeřem Jiřího Procházky v UFC
Pokud to celosvětová situace s pandemií koronaviru umožní, utkají se Jiří Procházka (na snímku) s Volkanem Oezdemir v srpnu v irském Dublinu.
Ve hře je i přesun galavačera na blíže nespecifikovaný ostrov, kde chce UFC organizovat v případě nutnosti zápasy.
Sedmadvacetiletého českého bijce, který se do UFC přesunul jako šampion z japonské organizace Rizin, čeká v nejprestižnější MMA sérii světa premiéra.
Švýcar (na snímku vlevo) dosud absolvoval osm zápasů, z nichž pět vyhrál, a je šestkou polotěžké váhové kategorie.
Foto: Reuters
Sport ČTK Sport, ČTK
22. 4. 2020 15:50
Premiérovým soupeřem českého MMA bojovníka Jiřího Procházky v prestižní organizaci UFC by měl být Volkan Oezdemir ze Švýcarska.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Navalnyj se podle jeho poradce zotavuje rychleji, než se čekalo

Ruský opoziční vůdce Alexej Navalnyj se z otravy zotavuje rychleji, než se čekalo. Německé televizní stanici RTL to dnes řekl poradce kritika Kremlu Leonid Volkov. Navalnyj je podle něj bedlivě střežen.

před 6 hodinami

Zemřel bývalý poslanec za KDU-ČSL Ivo Vykydal

V neděli ráno zemřel ve věku nedožitých 56 let exposlanec za KDU-ČSL a bývalý náměstek ministra dopravy Ivo Vykydal. Na twitteru to uvedl lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský, informaci ČTK potvrdil zdroj, který si nepřál být jmenován.

Vykydal byl poslancem v letech 2002 až 2006. Ve volbách do Poslanecké sněmovny v roce 2002 byl zvolen za KDU-ČSL v Olomouckém kraji. Byl členem výboru pro evropskou integraci (později výboru pro evropské záležitosti) a hospodářského výboru a místopředsedou poslaneckého klubu KDU-ČSL. Členem KDU-ČSL byl v letech 1999 až 2009, kdy přestoupil do nově založené strany TOP 09. V letech 2007 až 2012 byl Vykydal náměstkem ministra dopravy a od roku 2012 pracoval na Státním fondu dopravní infrastruktury. Působil i v komunální politice, v letech 1999 až 2002 byl místostarostou Šumperku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy