Češka sahala při debutu v UFC po senzaci, pak ji složil tvrdý úder

Sport Sport
Aktualizováno 19. 11. 2022 19:54
Bojovnice MMA Tereza Bledá prohrála ve svém prvním zápase v elitní světové organizaci UFC s Brazilkou Natalií Silvaovou.
Tereza Bledá
Tereza Bledá | Foto: ČTK

Favorizovaná soupeřka ukončila duel v Las Vegas ve 3. kole.

Dvacetiletá Češka utrpěla v sedmém zápase první porážku.

Bledá byla v prvním kole aktivnější, podařilo se jí držet souboj v klinči a poté jej přesunout na zem, kde byla silnější.

V závěru úvodní tříminutovky se i takzvaným trianglem snažila boj ukončit. Neuspěla a od druhého kola byla Silvaová lepší.

O pět let starší Brazilka dokázala soupeřku několikrát tvrdě zasáhnout a byla na tom lépe i po fyzické stránce.

Ve 3. kole měla dál převahu a ve druhé minutě se jí podařil efektní kop z otočky.

Pro první ženskou šampionku organizace Oktagon tak duel skončil porážkou TKO.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 9 hodinami

Běloruští advokáti hájící Cichanouského a Kalesnikavovou přišli o licenci

Dva běloruští advokáti, kteří obhajovali známé opoziční tváře včetně Maryji Kalesnikavové nebo Sjarheje Cichanouského, přišli o licenci, uvedl nezávislý běloruský portál Zerkalo. Advokáti nemohou pokračovat v činnosti nebo navštěvovat uvězněné opoziční aktivisty.

Advokáta Uladzimira Pylčanku, který hájil Kalesnikavovou, vyloučila rada minského kolegia advokátů, sdělil na sociálních sítích opoziční politik Viktar Babaryka. Pylčanka tak podle něj nebude moci za Kalesnikavovou docházet. Kalesnikavová v prezidentských volbách v roce 2020 podporovala hlavní opoziční kandidátku Svjatlanu Cichanouskou. Nyní si odpykává 11letý trest odnětí svobody. V minulých dnech prodělala operaci a byla na ARO.

O možnost vykonávat advokátní činnost přišel také Viktar Mackevyč, obhájce známého blogera a manžela Cichanouské Sjarheje Cichanouského. Ten byl v minulém roce odsouzen k 18 letům vězení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy