Bývalá lyžařka Strachová čeká potomka, je ve čtvrtém měsíci

Sport Sport
14. 11. 2017 15:38
Bronzová olympijská medailistka z Vancouveru Šárka Strachová je těhotná. Dvaatřicetiletá lyžařka, která po minulé sezoně ukončila kariéru, je ve čtvrtém měsíci. "Očekávání narození dítěte je velký zázrak a požehnání. Těším se na všechno, co mě čeká, je to pro mě nové,“ sdělila Strachová serveru iDnes.cz, který zprávu přinesl.
Šárka Strachová
Šárka Strachová | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Kremlu není známo, že by pro něj pracovali agenti podezřelí z kauzy Vrbětice

Ruskému prezidentskému mluvčímu Dmitriji Peskovovi není známo, že by pro administrativu ruského prezidenta pracovali muži vystupující pod jmény Alexandr Petrov a Ruslan Boširov, které Česká republika podezřívá z podílu na explozi ve Vrběticích, uvedla agentura Ria Novosti. S tvrzením, že tito dva muži pracují pro Kreml, přišel ve středu investigativní novinář skupiny Bellingcat Christo Grozev.

"Ne, upřímně řečeno takovou informaci nemám k dispozici," odpověděl Peskov na otázku, zda ví o skutečnosti, že by pro Kreml tito muži pracovali. "Ale obecně v Kremlu to není možné. Kreml je historická budova, památka UNESCO. Je v něm rezidence prezidenta a dále se tam nacházejí úseky prezidentovy administrativy," doplnil Peskov.

Novinář Grozev ve středu uvedl, že z agentů se stali "významní zastupitelé Kremlu". "Jediné, co můžu říct, je, že jsou zdraví a působí ve státních službách. Dostali nová zaměstnání, protože už dále nemůžou pracovat jako špioni," uvedl Grozev. Novinář také připomněl, že podle webu Bellingcat oběma agentům v roce 2014 ruský prezident Vladimir Putin udělil nejvyšší ruské vyznamenání Hrdina Ruské federace.

Zdroj: ČTK
Další zprávy