Zapomeňte na Procházku a UFC. Rusové se baví u krvavé show mezi balíky slámy

Zapomeňte na Procházku a UFC. Rusové se baví u krvavé show mezi balíky slámy
Rohovníci v rukavicích při klasickém boxu prý inkasují mnohem větší množství ran, což dlouhodobě může způsobovat vážná poranění mozku.
Popularita bitek, v nichž proti sobě stojí dva soupeři bez rukavic, v Rusku prudce roste.
YouTube kanál organizace Top Dog už má téměř 1,5 milionu odběratelů.
Zatímco Procházka se stal šampionem UFC minulou neděli, organizace Top Dog poznala své nejnovější mistry na konci května při v pořadí čtrnáctém turnaji Top Dog Fighting Championship. Takhle vypadaly souboje hlavní karty mezi zápasníky Rustamem "Asteroidem" Muchitdinovem a Alexandrem Severinem, následuje duel Alexeje Melnikova s Isou "Tandovským" Isajevem.
Foto: Top Dog Fighting Championship
Sport Sport
Aktualizováno 18. 6. 2022 19:13
Zatímco Češi díky triumfu Jiřího Procházky v prestižní lize UFC prožívají opojení ze svého „Nagana bojových sportů“, Rusové se baví u vlastního šampionátu drsných soubojů organizace Top Dog.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Hasiči likvidují požár haly v Zápech u Prahy už 24 hodin

Hasiči likvidují následky požáru haly v Zápech u Prahy už 24 hodin, budou demolovat části konstrukce a dohašovat skrytá ohniska celou noc, stále platí druhý stupeň pohotovosti. Hala s autodíly začala hořet v pátek před 20:00, byly v ní i oleje a plynové lahve. Škodu odhadl majitel společnosti AD Partner na 100 milionů korun, řekla mluvčí středočeských hasičů Dagmar Zemanová. Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové začnou kriminalisté vyšetřovat, až skončí hasicí práce, zatím tedy není možné stanovit výši škody. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Hasiči evakuovali pět lidí a domácí zvířata z okolních obytných domů.

"Požár byl náročný z důvodu nasazených sil a prostředků, šlo o velký objekt, na místě byl velký žár a hrozilo zřícení," řekla Zemanová. V době nejvyššího stupně bylo na místě zhruba 110 hasičů. V Zápech zřídili provizorní čerpací stanici. Byl vyhlášen nejvyšší, čtvrtý stupeň poplachu, který hasiči snížili dnes před 02:30 na druhý. Statik doporučil stržení budovy.

Čtvrtý stupeň poplachu hasiči vyhlašují při mimořádných událostech, například pokud je nasazen vyšší počet zasahujících jednotek. Při hašení v Zápech bylo nasazeno 30 vozidel a 17 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů, vypomáhali i pražské. Chemická jednotka hasičů z Kamenice na místě monitorovala, zda do ovzduší neuniká nadměrné množství škodlivin. Žádné škodlivé hodnoty hasiči nezjistili.

 

Zdroj: ČTK
Další zprávy