Sedm ložnic, devět koupelen, nájem přes dva miliony. Brady vybral nové bydlení

ČTK ČTK
4. 4. 2020 11:13
Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady bude po podpisu smlouvy s Tampou Bay Buccaneers bydlet u jiné sportovní hvězdy Dereka Jetera. Šestinásobný vítěz Super Bowlu si pronajal luxusní rezidenci bývalé opory baseballového týmu New York Yankees.
Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady přestoupil po 20 letech z klubu New England Patriots.
Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady přestoupil po 20 letech z klubu New England Patriots. | Foto: Reuters

Za rozlehlý dům se sedmi ložnicemi, devíti koupelnami, bazénem a dvěma lodními výtahy podle listu Tampa Bay Times zaplatí Brady 100.000 dolarů (2,5 milionu korun) měsíčně. Rezidenci bude se svou manželkou brazilskou supermodelkou Gisele Bündchenovou a dětmi obývat minimálně dva roky.

Hvězdný quarterback podepsal s Buccaneers smlouvu na dvě sezony a může vydělat s bonusy až 30 milionů dolarů ročně. Předchozích 20 let strávil Brady v New England Patriots, v jejichž dresu vytvořil řadu rekordů NFL.

Pětinásobný vítěz Světové série Jeter, který ukončil kariéru v roce 2014, je v současnosti spoluvlastníkem baseballového klubu Miami Marlins.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Někteří maturanti skládají těžší test z matematiky, není součástí povinné státní zkoušky

Na středních školách se ve středu koná didaktický test pro maturanty, kteří se dobrovolně přihlásili k obtížnější zkoušce z matematiky. Test není součástí povinné státní maturity. Některé vysoké školy k jeho výsledkům ale přihlíží při přijímání ke studiu. Letos se pro něj rozhodlo 3405, tedy zhruba pět procent středoškoláků, kteří skládají maturitu poprvé.

Zkoušku s názvem Matematika+ nedělají maturanti vždy ve své škole, koná se jen ve vybraných. Přibližně tři čtvrtiny přihlášených k testu jsou z gymnázií. Zbytek hlavně z technických středních škol a lyceí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy