Sedm ložnic, devět koupelen, nájem přes dva miliony. Brady vybral nové bydlení

ČTK ČTK
4. 4. 2020 11:13
Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady bude po podpisu smlouvy s Tampou Bay Buccaneers bydlet u jiné sportovní hvězdy Dereka Jetera. Šestinásobný vítěz Super Bowlu si pronajal luxusní rezidenci bývalé opory baseballového týmu New York Yankees.
Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady přestoupil po 20 letech z klubu New England Patriots.
Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady přestoupil po 20 letech z klubu New England Patriots. | Foto: Reuters

Za rozlehlý dům se sedmi ložnicemi, devíti koupelnami, bazénem a dvěma lodními výtahy podle listu Tampa Bay Times zaplatí Brady 100.000 dolarů (2,5 milionu korun) měsíčně. Rezidenci bude se svou manželkou brazilskou supermodelkou Gisele Bündchenovou a dětmi obývat minimálně dva roky.

Hvězdný quarterback podepsal s Buccaneers smlouvu na dvě sezony a může vydělat s bonusy až 30 milionů dolarů ročně. Předchozích 20 let strávil Brady v New England Patriots, v jejichž dresu vytvořil řadu rekordů NFL.

Pětinásobný vítěz Světové série Jeter, který ukončil kariéru v roce 2014, je v současnosti spoluvlastníkem baseballového klubu Miami Marlins.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Smartwings po téměř dvou letech vrátily do provozu Boeing 737 MAX

Smartwings dnes po téměř dvou letech znovu vypravily v běžném provozu letadlo Boeing 737 MAX 8. Před dnešním letem do Malagy dopravce letadlo podle požadavků upravil a ve středu s ním úspěšně provedl ověřovací let. Do léta chce letecká společnost postupně nasadit i zbylých šest těchto letounů, informovaly dnes Smartwings.

Letadla Boeing 737 MAX byla celosvětově odstavena od března 2019 kvůli dvěma nehodám, při nichž zahynulo 346 lidí. V závěru letošního ledna jejich provoz povolila Evropská agentura pro bezpečnost letectví (EASA).

"Naší absolutní prioritou je bezpečnost našich cestujících a posádky. Žádný stroj nepodstoupil takové prověrky bezpečnosti v historii letectví jako letoun Boeing 737 MAX. Věříme, že důvěra v tento letoun se velmi rychle obnoví," uvedl člen představenstva a generální ředitel Smartwings Roman Vik.

Zdroj: ČTK
Další zprávy