Sedm ložnic, devět koupelen, nájem přes dva miliony. Brady vybral nové bydlení

ČTK ČTK
4. 4. 2020 11:13
Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady bude po podpisu smlouvy s Tampou Bay Buccaneers bydlet u jiné sportovní hvězdy Dereka Jetera. Šestinásobný vítěz Super Bowlu si pronajal luxusní rezidenci bývalé opory baseballového týmu New York Yankees.
Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady přestoupil po 20 letech z klubu New England Patriots.
Slavný hráč amerického fotbalu Tom Brady přestoupil po 20 letech z klubu New England Patriots. | Foto: Reuters

Za rozlehlý dům se sedmi ložnicemi, devíti koupelnami, bazénem a dvěma lodními výtahy podle listu Tampa Bay Times zaplatí Brady 100.000 dolarů (2,5 milionu korun) měsíčně. Rezidenci bude se svou manželkou brazilskou supermodelkou Gisele Bündchenovou a dětmi obývat minimálně dva roky.

Hvězdný quarterback podepsal s Buccaneers smlouvu na dvě sezony a může vydělat s bonusy až 30 milionů dolarů ročně. Předchozích 20 let strávil Brady v New England Patriots, v jejichž dresu vytvořil řadu rekordů NFL.

Pětinásobný vítěz Světové série Jeter, který ukončil kariéru v roce 2014, je v současnosti spoluvlastníkem baseballového klubu Miami Marlins.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 43 minutami

Půl milionu kanadských domácností u Atlantiku je kvůli bouři Fiona bez proudu

Půl milionu domácností na atlantickém pobřeží Kanady se dnes kvůli bouři Fiona, kterou doprovázejí větry o síle hurikánu, ocitlo bez elektrického proudu. S odvoláním na místní energetické společnosti o tom informovala agentura AFP. Před dopady bouře, která vyvrací stromy a sloupy elektrického vedení a už si vyžádala oběti v Karibiku, varovala kanadská meteorologická služba.

Fiona, která téměř před týdnem sužovala Portoriko a další části Karibiku, dosáhla pevniny mezi městy Canso a Guysborough v Novém Skotsku. Podle předpovědi na webu windy.com se ohnisko bouře dnes bude držet kolem středu Zálivu svatého Vavřince a během neděle se přesune k západní části ostrova Newfoundland a zeslábne. Vítr by si měl sílu hurikánu udržet až do sobotního odpoledne místního času, odhaduje americké Národní středisko pro hurikány (NHC).

Zdroj: ČTK
Další zprávy