Plzeň sledovala drsné bitvy. Zavítalo sem boxerské MČR

Podívejte se na obrázky z mistrovství České republiky v boxu. Tuzemští boxeři se opravdu nešetřili.
V plzeňském Parkhotelu se potkalo to nejlepší z české boxu žen i mužů a bylo na co se dívat.
Celému večeru předcházelo defilé mužů i žen, kteří se měli proti sobě v ringu postavit.
Diváci viděli sedm zápasů ženského a osm zápasů mužského boxu.
A nesmí chybět představení rozhodčích.
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
26. 10. 2014 15:30
Podívejte se na obrázky z mistrovství České republiky v boxu.

Plzeň - Čeští boxeři a boxerky se v sobotu večer v plzeňském Parkhotelu v rámci domácího mistrovství rozhodně nešetřili.

Podívejte se na obrázky z tohoto šampionátu v naší galerii.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 24 minutami

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy.

Kanoistka Tereza Fišerová byla v Praze třetí. Českou olympioničku v Troji porazily Němka Andrea Herzogová a suverénní vítězka Jessica Foxová z Austrálie, jež jako jediná z deseti finalistek projela trať čistě.

Jediná česká finalistka Fišerová se dopustila jednoho dotyku stejně jako Herzogová. Na trať se vydala díky druhému místu v semifinále jako předposlední a musela ještě čekat na výkon Britky Mallory Franklinové. Světová šampionka z roku 2017 si připsala také "šťouch" a skončila čtvrtá se ztrátou 81 setin na českou vicemistryni Evropy.

Gabriela a Martina Satkovy vypadly v semifinále. V následujícím finále kanoistů bude české barvy hájit další olympionik Lukáš Rohan. Vojtěch Heger a Václav Chaloupka do jízd o medaile nepostoupili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy