Boxer Chládek prohrál ve čtvrtfinále a na ME medaili nezíská

ČTK ČTK
12. 8. 2015 19:37
Boxer Zdeněk Chládek prohrál ve čtvrtfinále mistrovství Evropy v Samokovu s Youbou Ndiayem Sissokhem ze Španělska 0:3 na body a přišel o šanci na zisk medaile.
Zdeněk Chládek.
Zdeněk Chládek. | Foto: CPA - Eduard Erben

Samokov (Bulharsko) - Boxer Zdeněk Chládek prohrál ve čtvrtfinále mistrovství Evropy v Samokovu s Youbou Ndiayem Sissokhem ze Španělska 0:3 na body a přišel o šanci na zisk medaile. Výhra by českému reprezentantovi zajistila i start na říjnovém světovém šampionátu, kam se však ještě může kvalifikovat. Chládek se posune mezi šest postupujících z kategorie do 69 kg v případě, že Sissokho projde až do finále.

Chládek se snažil být i ve třetím duelu na ME od začátku aktivní, nedařilo se mu ale vytvořit si převahu nad vyšším a pohyblivým soupeřem. Nakonec prohrál u všech tří rozhodčí všechna tři kola.

Bronzový medailista z juniorského MS v roce 2008, který startoval na olympiádě v Londýně, tak nadále čeká na první velký seniorský úspěch. Poslední českou medaili na ME získal Pavol Polakovič, který v roce 1996 vybojoval bronz.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy