FOTO Biatlonový Letohrad vítal "svého" Ondřeje Moravce

Ondřej Moravec měl ve čtvrtek v Letohradu napilno. Poskytoval řadu rozhovorů do televize, mnoho fanoušků se s ním chtělo vyfotografovat.
Letohrad je zkrátka město biatlonu.
Do biatlonu zblázněnější město možná v Česku nenajdete. Fandilo se v baru V Kopečku...
Fandilo se na tomto gymnáziu...
Fandilo celé město. To teď přišlo přivítat svého hrdinu.
Foto: Zuzana Hronová
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
28. 2. 2014 0:00
Na ulicích visely plakáty "Ondro, jsi náš hrdina". Ondřej Moravec pobláznil biatlonem i tak už dost poblázněné městečko. Oddílovou čepičku tu mělo každé druhé děcko.

Letohrad - Na ulicích visely plakáty "Ondro, jsi náš hrdina". Ondřej Moravec pobláznil biatlonem i tak už dost poblázněné městečko.

Biatlonová síla tohoto města je neskutečná. Členové klubu se poznají podle modrozelených závodních čepiček s nápisem "Biatlon Letohrad".

Na náměstí se to jimi jen hemžilo, z děcek je mělo snad každé druhé. Po třech olympijských medailích slavného odchovance patrně členů ještě významně přibude.

.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy