Biatlon, Samková, Ledecká! V Koreji mohou žně pokračovat

Podívejte se, kteří sportovci budou za čtyři roky táhnout českou olympijskou výpravu.
Gabriela Soukalová (24) - I ona naplnila přání českých fanoušků vrchovatě, má dvě stříbra a za čtyři roky by se jí mohla na krku houpat medaile zlatá. Zkušenosti, které nasbírala, zúročí a odpadnou jí i některé soupeřky. Bělorusce Domračevové bude v Koreji už přes 30, Norce Bergerové 36, Soukalová bude oproti tomu na vrcholu sil.
Veronika Vítková (25) - A podobně na to bude i ženská biatlonová dvojka, která výrazně pomohla k zisku stříbra ze štafety. Když Vítková vydrží, bude česká smíšená čtyřka i v Koreji hodně vysoko.
Eva Puskarčíková (23) - A možná i klasická ženská štafeta. Třiadvecetiletá Puskarčíková v Soči ukázala, že by se mohla alespoň přiblížit výkonosti, kterou má Vítková se Soukalovou. Svým výkonem ve štafetě, ale i ve vytrvalostním závodě, kde skončila 22. prokázala potenciál.
Michal Krčmář (23) - Horší je situace mezi muži. Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec prožili svůj výkonnostní vrchol zřejmě právě v Soči. Prvnímu jmenovanému by v Koreji bylo 35, druhému 33. S sebou už ale měli zdatné nástupce. Krčmář i Krupčík musí na sobě ještě hodně pracovat.
Foto: ČTK
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
26. 2. 2014 0:00
Podívejte se, kteří olympionici potáhnou českou výpravu na příštích zimních hrách v korejském Pchjongčchangu.

Jsou mladí a do Soči jeli hlavně proto, aby nabrali zkušenosti pro další olympiádu v korejském Pchjongčchangu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

Meziroční inflace v červenci zrychlila na 17,5 procenta

Meziroční inflace v Česku v červenci zrychlila na 17,5 procenta z červnových 17,2 pct. Ceny rostly 13. měsíc v řadě. Nejvíc zdražily energie a potraviny.

Další zprávy