Český tým pro Nové Město: Ostřílené hvězdy i úplní nováčci

Seznamte se se všemi českým běžci a běžkyněmi na lyžích, kteří o víkendu zasáhnou do závodů Světového poháru v Novém Městě na Moravě.
České barvy bude na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě hájit celkem sedm žen. Jednou z nich je Karolína Grohová,...
... která v sezoně dokázala bodovat v klasických sprintech.
Chybět nebude ani její parťačka z týmového sprintu z posledního podniku v Planici Sandra Schützová, která předtím absolvovala i pět etap Tour de Ski.
Atmosféru velkého závodu okusí i juniorky - vůbec nejmladší členkou českého týmu je Kateřina Janatová.
Foto: Svaz lyžařů ČR
Sport Svaz lyžařů ČR, Sport
20. 1. 2016 21:46
Seznamte se se všemi českým běžci a běžkyněmi na lyžích, kteří o víkendu zasáhnou do závodů Světového poháru v Novém Městě na Moravě.

Více o běhu na lyžích čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Zprostředkovatelé ubytování typu Airbnb mají s úřady sdílet údaje o smlouvách

Zprostředkovatelé turistického ubytování v soukromí formou digitálních platforem typu Airbnb zřejmě budou povinni sdílet s českými úřady informace o uzavřených smlouvách. Předpokládá to novela zákona o podmínkách podnikání v cestovním ruchu, který ve středu zrychleně ve stavu legislativní nouze schválila Sněmovna. Nová povinnost by mohla podle ministerstva pro místní rozvoj pomoci při trasování lidí, kteří přišli do styku s člověkem nakaženým novým typem koronaviru.

Projednání zákona ve stavu legislativní nouze zpochybňovali politici ODS. "Airbnb je vyřešeno na několik let," podotkl Marek Benda v souvislosti s nynějším zákazem vstupu cizinců do Česka. Podle předsedy poslanců ODS Zbyňka Stanjury by byl návrh i v obvyklém schvalovacím režimu přijat dřív, než do Česka dorazí první turisté.

Ministryně Klára Dostálová (ANO) dala zákon do souvislosti s chytrou karanténou. Projekt má díky údajům z mobilních telefonů či platebních karet pomáhat odhalit, koho mohli nakazit lidé trpící nemocí covid-19.

Zdroj: ČTK
Další zprávy