Becker lomil rukama, Djokovič řval. Wawrinku ale nezastrašil

Podívejte se na fotogalerii z úterního čtvrtfinále Australian Open 2014, ve kterém Stanislas Wawrinka udolal Novaka Djokoviče.
Radost Stanislase Wawrinky byla pochopitelně obrovská. "Jsem strašně šťastný," řekl na kurtu po zápase. A slovo "strašně" přitom zopakoval asi desetkrát.
Pro Borise Beckera, nového kouče Novaka Djokoviče, to pochopitelně bylo zklamání. Právě v Melbourne totiž jeho nový svěřenec tradičně válí.
Senzačnímu vítězství Švýcara jako by nechtěl věřit ani kurt Roda Lavera. A přeci "Stan the Man" dokázal v repríze loňského duelu Djokoviče porazit.
Zápas přitom začal lépe Srb, který vyhrál první set a zdálo se, že jasně míří k postupu.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
21. 1. 2014 14:33
Podívejte se na fotogalerii z úterního čtvrtfinále Australian Open 2014, ve kterém Stanislas Wawrinka udolal Novaka Djokoviče.

Melbourne - Podívejte se na fotogalerii z úterního čtvrtfinále Australian Open 2014, ve kterém Stanislas Wawrinka udolal Novaka Djokoviče (více zde).

Švýcarský tenista se tak stal příštím soupeřem Tomáše Berdycha, který dnes přehrál Davida Ferrera (více zde).

Jejich vzájemný duel je na programu ve čtvrtek od cca 9:30. Živě jej budeme sledovat zde.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 42 minutami

Letový provoz nad Českem loni klesl na 361 522 letů. Je to nejméně za téměř 20 let

Letový provoz nad Českem loni klesl na 361 522 letů, což je asi o 18 000 méně než předloni Oproti období před krizí jde o pokles zhruba o 57 procent, zároveň je to nejméně za téměř 20 let. Oznámilo to dnes Řízení letového provozu (ŘLP). Ještě výrazněji oslabil provoz během krize na tuzemských letištích.

Provoz loni dosáhl mírně nad úroveň roku 2002, kdy dispečeři zaznamenali celkem 353 211 letů.

Zdroj: Ekonomika
Další zprávy