reklama
 
 

Beachvolejbalistům start v mistrovství Evropy nevyšel, oba páry prohrály. Ženy jdou do akce zítra

16. 7. 2018 21:08
Českým beachvolejbalistům nevyšel start do mistrovství Evropy, úvodní duely prohráli. Ženy poprvé nastoupí až zítra.

Amsterdam - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu v Nizozemsku začalo pro české barvy dvěma porážkami. Nejlepší český mužský pár Ondřej Perušič a David Schweiner na úvod skupiny A prohrál ve dvou setech se Švýcary Nicem Beelerem a Marcem Krattigerem. Jan Dumek a Václav Berčík podlehli ve skupině F rovněž 0:2 šesté nasazené ruské dvojici Oleg Stojanovskij, Igor Veličko.

Perušiče a Schweinera, kterým se v minulých týdnech dařilo na Světovém okruhu, čekají v Utrechtu mimo jiné obhájci titulu Paolo Nicolai a Daniele Lupo. S nejvýše nasazenými Italy se utkají ve čtvrtek.

V úterý vstoupí do šampionátu stříbrné evropské medailistky z minulých dvou let. Obhájkyně druhého místa Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou budou hrát ve skupině F dva zápasy. Nejprve se utkají s Polkami Jagodou Gruszcyňskou a Aleksandrou Gromadowskou a pak nastoupí proti Ruskám Ksenii Dabižové a Darje Mastikovové. Nasazené dvojky Barbora Hermannová s Markétou Nausch Slukovou nastoupí v "béčku" proti Francouzkám Alexandře Jupiterové a Aline Chamereauové.

autor: ČTK | 16. 7. 2018 21:08

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama