Slavný basketbalista střílel na lidi. Hledali jsme dům na prodej, brání se napadení

Sport ČTK Sport, ČTK
9. 5. 2020 16:47
Dvojnásobného vítěze NBA Shannona Browna obvinila policie, že vystřelil ze své pušky na dva lidi.

Při incidentu na předměstí Atlanty nebyl nikdo zraněn, čtyřiatřicetiletý bývalý basketbalista Los Angeles Lakers je po složení kauce vyšetřován na svobodě.

Podle deníku Atlanta Journal-Constitution řekl Brown policistům, že se mu dvojice snažila vloupat do domu. Poškození naproti tomu tvrdili, že hledali dům na prodej, a když před Brownovým pozemkem viděli ceduli, vešli otevřenými dveřmi dovnitř.

Brown vyběhl na vetřelce se zbraní v ruce, podle výpovědi zájemců o dům však vystřelil až ve chvíli, kdy je nechal po krátké výměně názorů odejít. Vyšetřovatelé našli na místě činu jednu nábojnici.

Někdejší hráč Clevelandu, Chicaga, Charlotte, Phoenixu, San Antonia, New Yorku a Miami se naposledy objevil v NBA před šesti lety. V současnosti se Brown věnuje basketbalové disciplíně 3×3.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Prezidenti Macron a Zelenskyj a kancléřka Merkelová po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska od ukrajinských hranic a z Krymu

Prezidenti Francie a Ukrajiny Emmanuel Macron a Volodymyr Zelenskyj s německou kancléřkou Angelou Merkelovou po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska z ukrajinských hranic a z Krymu. Ruský prezident Vladimir Putin dnes naopak vyzval Macrona a Merkelovou, aby donutili Ukrajinu k zastavení provokací na hranicich s Ruskem. Napjatá situace trvá už déle než týden, Rusko poslalo k hranicím desetitisíce vojáků, kteří se tam účastní vojenského cvičení.

Další zprávy