Obama má zlomené srdce, Nadal je v šoku. Bryantova tragédie zasáhla svět

Sport Sport
Aktualizováno 27. 1. 2020 7:10
Smrt bývalého basketbalistky Kobeho Bryanta zasáhla celý svět. Upřímnou soustrast už na sítích popřála celá řada osobností.

Americký basketbalista Kobe Bryant zemřel v neděli při leteckém neštěstí nedaleko kalifornského Calabases ve věku 41 let. Ironií osudu je, že zhruba před měsícem byl svědkem velké dopravní nehodu a na místě pomáhal odklánět dopravu, dokud nepřijela pomoc.

 

Právě se děje

před 27 minutami

Kubová postoupila na plaveckém ME do semifinále znakařské padesátky

Simona Kubová postoupila na mistrovství Evropy v Budapešti do večerního semifinále znakařské padesátky. Devětadvacetiletá olympionička obsadila v dopoledních rozplavbách časem 28,30 sekundy dvanácté místo.

Těsně za postupem do semifinále zůstali na motýlkářské dvoustovce Ondřej Gemov a Adam Hlobeň. Gemov obsadil časem 1:58,19 devatenácté místo a je prvním náhradníkem, Hlobeň skončil na 21. místě (1:58,57).

Třetí český motýlkář Sebastian Luňák byl na dvoustovce devětadvacátý. Jan Micka obsadil v rozplavbě na 1500 metrů volný způsob výkonem 15:28,10 minuty 14. místo a na finálovou osmičku nestačil. Kristýna Horská skončila na prsařské stovce čtyřicátá.

Další zprávy