Marihuana, polonahé ženy a pak vyhazov. Legenda NBA má za sebou divoké Velikonoce

Sport Sport
6. 4. 2021 11:15
V NBA hrál dlouhých 19 let, během kterých se stal legendou Bostonu Celtics a všeobecně se očekávalo, že už letos vstoupí do basketbalové síně slávy. Ani to ale Paula Pierce neuchránilo před vyhazovem z ESPN, kde od konce aktivní kariéry před pěti lety pracoval.
Paul Pierce dostal vyhazov z ESPN kvůli videu se svůdně oděnými ženami | Video: Paul Pierce

Pierce totiž v noci na sobotu na sociálních sítích zveřejnil videa, na kterých podle všeho kouří marihuanu a hraje s přáteli poker, zatímco se kolem nich promenádují a ve vilných pozicích pózují spoře oděné ženy.

Čímž nejen pobouřil puritány, ale také porušil anticovidová pravidla, která ve Spojených státech stále platí. 

Jeho příspěvky se okamžitě staly na sociálních sítích hitem a donesly se i k vedení televizní ESPN, která Pierce zaměstnává od konce jeho aktivní kariéry jako experta. A reakce přišla téměř okamžitě, v pondělí dostal Pierce vyhazov.

Bývalého basketbalistu to ale očividně příliš netrápilo, neboť v pondělí zveřejnil další video, kde se hlasitě směje. Slovní komentář ale k celé situaci nepřidal, stejně jako ESPN. 

 

Právě se děje

před 48 minutami

Na Floridě identifikovali poslední 98. oběť zřícení výškové budovy

Pozůstatky poslední osoby, která se pohřešovala po zřícení 12patrové budovy v městečku Surfside v americkém státu Florida, se našly a byly identifikovány, oznámila podle agentury Reuters starostka okresu Miami-Dade Daniella Levineová Cavaová. Neštěstí si tak podle konečné bilance vyžádalo 98 životů. Budova se zhroutila 24. června.

Minulý pátek hasiči oficiálně ukončili pátrání po pohřešovaných v troskách. Na místě ale ještě zůstávali forenzní technici. Úřady tehdy podle agentury AP odmítly potvrdit, zda již našly nejspíš poslední chybějící ostatky, nebo ještě stále pátrají po těle pohřešované Estelle Hedayaové. Dnes agentura AP uvedla, že mladší bratr čtyřiapadesátileté Hedayaové potvrdil, že poslední oběť byla identifikována.

Příčina zřícení budovy zatím stále není jasná, přestože podle odborného posudku z roku 2018 měla vážné závady. V budově bylo 135 bytových jednotek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy