Marihuana, polonahé ženy a pak vyhazov. Legenda NBA má za sebou divoké Velikonoce

V NBA hrál dlouhých 19 let, během kterých se stal legendou Bostonu Celtics a všeobecně se očekávalo, že už letos vstoupí do basketbalové síně slávy. Ani to ale Paula Pierce neuchránilo před vyhazovem z ESPN, kde od konce aktivní kariéry před pěti lety pracoval.
Paul Pierce dostal vyhazov z ESPN kvůli videu se svůdně oděnými ženami | Video: Paul Pierce

Pierce totiž v noci na sobotu na sociálních sítích zveřejnil videa, na kterých podle všeho kouří marihuanu a hraje s přáteli poker, zatímco se kolem nich promenádují a ve vilných pozicích pózují spoře oděné ženy.

Čímž nejen pobouřil puritány, ale také porušil anticovidová pravidla, která ve Spojených státech stále platí. 

Jeho příspěvky se okamžitě staly na sociálních sítích hitem a donesly se i k vedení televizní ESPN, která Pierce zaměstnává od konce jeho aktivní kariéry jako experta. A reakce přišla téměř okamžitě, v pondělí dostal Pierce vyhazov.

Bývalého basketbalistu to ale očividně příliš netrápilo, neboť v pondělí zveřejnil další video, kde se hlasitě směje. Slovní komentář ale k celé situaci nepřidal, stejně jako ESPN. 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 58 minutami

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případě vraždy a zabití Afroameričana Floyda. Verdikt přečetl soudce

Floyd zemřel loni v květnu poté, co mu běloch Chauvin devět a půl minuty klečel na krku, i když si Floyd stěžoval, že nemůže dýchat. Případ vyvolal celosvětové protesty proti rasismu, násilí a debatu o rasismu a postupech policie v USA.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
Další zprávy