Cestou na pohřeb zašel do pánského klubu. Basketbalista porušil pravidla

ČTK ČTK
Aktualizováno 26. 7. 2020 18:21
Basketbalista Lou Williams musí z rozhodnutí NBA na deset dnů do karantény kvůli porušení koronavirových opatření v době, kdy byl mimo uzavřený komplex na Floridě.
Rozehrávač Los Angeles Clippers Lou Williams.
Rozehrávač Los Angeles Clippers Lou Williams. | Foto: Reuters

Rozehrávač Los Angeles Clippers dostal povolení odjet na pohřeb, podle fotografie na sociálních sítích ale během cesty navštívil i striptýzový klub.

Basketbalisty čeká po opuštění "bubliny" po návratu zpravidla čtyřdenní karanténa, pokud nenastanou žádné komplikace. V případě porušení pravidel se ale může izolace protáhnout na deset až 14 dnů, což je případ Williamse. Ten tak nyní přijde minimálně o úvodní dva zápasy Clippers po restartu sezony včetně zahajovacího derby proti Lakers 30. července.

Snímek basketbalisty před pánským klubem v Atlantě zveřejnil na svém instagramovém účtu rapper Jack Harlow. Fotografii později odstranil a tvrdil, že šlo o starý záběr. Williams podle informací ESPN při vyšetřování zástupcům NBA přiznal, že v klubu byl, tvrdí ale, že tam šel jen na oběd cestou z pohřbu. Striptérky tam prý tou dobou nebyly.

Třiatřicetiletý Williams nastoupil ve středečním přípravném zápase proti Orlandu a k vítězství 99:90 pomohl 22 body. Pak z kempu odcestoval.

 

Právě se děje

Další zprávy