Sedminásobná mistryně světa letošní MS vynechá. Fraserová-Pryceová čeká dítě

ČTK ČTK
8. 3. 2017 19:52
Jamajská sprinterka Shelly-Ann Fraserová-Pryceová bude chybět na srpnovém mistrovství světa v atletice. Dvojnásobná olympijská vítězka dnes prostřednictvím sociálních sítí oznámila, že je těhotná. "Nová kapitola čeká. Vítejte, mateřské radosti," napsala třicetiletá sprinterská hvězda, jež má ve sbírce i sedm titulů mistryně světa. Termín porodu ani žádné další podrobnosti ale neupřesnila. Atletické mistrovství světa začne v Londýně 5. srpna.
Shelly-Ann Fraserová-Pryceová
Shelly-Ann Fraserová-Pryceová | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Bílý dům mě připravil už o pět miliard dolarů, tvrdí Trump

Americký prezident Donald Trump službou vlasti v Bílém domě přišel až o pět miliard dolarů (115 miliard korun). Řekl to novinářům s tím, že kdyby měl možnost se znovu rozhodnout, nezaváhal by ani chvilku a opět si vybral práci pro Spojené státy, napsala agentura Reuters.

Odhad Trumpova jmění se podle Forbesu či Bloombergu pohybuje okolo tří miliard dolarů (68 miliard korun), přesná částka ale známa není.

"Jestli tratím dvě miliardy dolarů, pět miliard dolarů, nebo méně, to je úplně jedno. Je mi to jedno," řekl Trump. "Dělám to pro tuto zemi, dělám to pro lidi," dodal.

Další zprávy