reklama
 
 

Rosolová má s desetibojařem Helceletem dcerku. Evelin mi dala zabrat, vzkázala z porodnice

18. 5. 2018 15:54
Bývalá atletka Denisa Rosolová a její partner Adam Sebastian Helcelet oznámili, že se jim narodila dcera.

Praha - Atletka Denisa Rosolová má dcerku Evelin. Jednatřicetileté vicemistryni Evropy v běhu na 400 metrů překážek z roku 2012 se narodila ve čtvrtek v Praze, otcem je desetibojař Adam Sebastian Helcelet.

"Maličká se narodila hladce, přitom měřila padesát dva centimetrů a vážila bez sedmdesáti gramů čtyři kila," řekl Blesku Helcelet, jehož příjmení bude dcera nosit. Také on je vicemistrem Evropy, předloni vybojoval desetibojařské stříbro v Amsterodamu.

"Sen se stal skutečnosti a já už si skoro 21 hodin užívám téhle lásky! Je to ten nejúžasnější pocit na světě! Stát se mámou! Sice mi holka dala zabrat, vše jsme ale zvládly! Takže vítej na světě Evelin Helceletová! Adam byl celou dobu u toho a nebýt ho, nevím jak bych vše zvládla," uvedla na Instagramu Rosolová. 

Rosolová v listopadu oznámila, že je těhotná a končí kariéru. Všestranná atletka zpočátku sbírala medaile ve skoku do dálky, posléze se věnovala víceboji, hladké čtvrtce i překážkám. Jejím největším úspěchem je zlatá medaile z halového ME 2011 v Paříži v běhu na 400 metrů. Čtyřikrát startovala na olympijských hrách.

autor: ČTK | 18. 5. 2018 15:54

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama