Rosolová má s desetibojařem Helceletem dcerku. Evelin mi dala zabrat, vzkázala z porodnice

ČTK ČTK
18. 5. 2018 15:54
Bývalá atletka Denisa Rosolová a její partner Adam Sebastian Helcelet oznámili, že se jim narodila dcera.
Denisa Rosolová se pochlubila svojí dcerkou na Instagramu
Denisa Rosolová se pochlubila svojí dcerkou na Instagramu | Foto: Instagram Denisy Rosolové

Praha - Atletka Denisa Rosolová má dcerku Evelin. Jednatřicetileté vicemistryni Evropy v běhu na 400 metrů překážek z roku 2012 se narodila ve čtvrtek v Praze, otcem je desetibojař Adam Sebastian Helcelet.

"Maličká se narodila hladce, přitom měřila padesát dva centimetrů a vážila bez sedmdesáti gramů čtyři kila," řekl Blesku Helcelet, jehož příjmení bude dcera nosit. Také on je vicemistrem Evropy, předloni vybojoval desetibojařské stříbro v Amsterodamu.

"Sen se stal skutečnosti a já už si skoro 21 hodin užívám téhle lásky! Je to ten nejúžasnější pocit na světě! Stát se mámou! Sice mi holka dala zabrat, vše jsme ale zvládly! Takže vítej na světě Evelin Helceletová! Adam byl celou dobu u toho a nebýt ho, nevím jak bych vše zvládla," uvedla na Instagramu Rosolová. 

Rosolová v listopadu oznámila, že je těhotná a končí kariéru. Všestranná atletka zpočátku sbírala medaile ve skoku do dálky, posléze se věnovala víceboji, hladké čtvrtce i překážkám. Jejím největším úspěchem je zlatá medaile z halového ME 2011 v Paříži v běhu na 400 metrů. Čtyřikrát startovala na olympijských hrách.

Foto: Instagram Denisy Rosolové
 

Právě se děje

před 1 hodinou

V muzeu ve Francii se zabarikádoval muž a vyhrožoval lidem, policie ho zadržela

V archeologickém muzeu v jihofrancouzském městě Saint-Raphaël se ve středu ráno zabarikádoval muž. Po několika hodinách jej zásahová jednotka francouzské policie zadržela, informovala agentura AFP. Muž z budovy vykřikoval výhrůžky a na zdi objektu se našly "znepokojivé" nápisy v arabštině. Podle serveru France Bleu policie předpokládá, že muž má psychické problémy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy