Kvíz: Holub z Holubí ulice, Hannibal nebo účast v Soči. Otestujte, jak dobře znáte české atlety

Ondřej Zoubek Ondřej Zoubek
8. 8. 2018 15:38
Česká atletika vyslala na mistrovství Evropy do Berlína rekordní výpravu 50 sportovců. Co o nich víte kromě toho, že běhají rychle, hází daleko nebo skáčou vysoko? Někdo dokáže strávit celý den v posteli u Tolkienových knížek, někdo dodnes pomáhá za pultem v rodinné večerce. Zkuste si atletický kvíz a poznejte české reprezentanty blíže.
Načítám kvíz
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 4 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy