Atlanta angažovala Calderóna a ušetřila Golden State deset milionů dolarů

ČTK ČTK
5. 3. 2017 10:50
Po turbulentním týdnu bývalý mistr světa a Evropy Španěl José Calderón posílil nakonec basketbalisty Atlanty. Vedení Hawks si pětatřicetiletého rozehrávače stáhlo ze seznamu volných hráčů, čímž potěšilo zástupce Golden State Warriors, kteří ho tam umístili. Úřadující vicemistři NBA by jinak museli Calderónovi vyplatit 415 000 dolarů (přes deset milionů korun), i když v klubu strávil pouze dvě hodiny. Calderónových služeb se v pondělí zřekli nejprve Los Angeles Lakers, za které odehrál v této sezoně jen 24 zápasů. Zkušeného rozehrávače se rozhodlo angažovat vedení Golden State, situaci však změnilo úterní zranění Kevina Duranta, jehož má zastoupit narychlo získaný Matt Barnes.
José Calderón vystřídal v NBA už šest týmů, zde je na snímku vpravo ještě coby hráč Toronta.
José Calderón vystřídal v NBA už šest týmů, zde je na snímku vpravo ještě coby hráč Toronta. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 9 minutami

Navalnyj hlásí, že nemá cit v noze a ruce. Ukončí hladovku

Vězněný ruský oponent Kremlu Alexej Navalnyj oznámil, že ukončí protestní hladovku. Stále požaduje, aby ho prohlédl lékař, jehož si sám vybere. Nemá cit v noze a ruce.

Hladovku Navalnyj ohlásil 31. března ve snaze vynutit si náležitou lékařskou péči kvůli bolesti zad a ztráty citlivosti v nohou.

Lékaři ve čtvrtek projevili obavu o jeho život, pokud hladovku neukončí. Požádali rovněž o převoz Navalného z vězeňské do civilní nemocnice v Moskvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy