Na letiště jsme pádili jak ve filmu, líčil quarterback dramatický útěk z Peru

Sport Sport
28. 3. 2020 8:30
Hvězdný quarterback Aaron Rodgers uletěl z Peru na poslední chvíli, než by zůstal v jihoamerické zemi uvězněný kvůli karanténě způsobené koronavirem.
Aaron Rodgers, quarterback týmu NFL Green Bay Packers
Aaron Rodgers, quarterback týmu NFL Green Bay Packers | Foto: Reuters

 Hráč týmu Green Bay Packers se vydal s třemi přáteli prozkoumat krásy země na pobřeží Tichého oceánu.

Jenže krátce poté začal celosvětový boj s šířícím se virovým onemocněním Covid-19 a jednotlivé země začaly omezovat cestování. Peru se rozhodlo zavřít svá letiště 18. března. Rodgersova parta stihla odletět jen tak tak.

"Viděli jste film Argo? Viděli? Tak si vzpomeňte na scénu, jak všichni pádí na letiště. Naštěstí nás nikdo nezdržoval. Nemuseli jsme se kvůli návratu domů naučit persky jako v tom filmu, ale i tak přišly chvíle, kdy jsme se opravdu báli, jestli se vůbec dostaneme domů," prozradil Rodgers v pátečním rozhlasovém interview.

Jak přiznal, klíčem pro včasný odlet ze země byl fakt, že soukromý tryskáč mohl odletět už ráno inkriminovaného dne. Odpoledne by už pravděpodobně povolení ke startu nedostal.

36letý Rodgers odehrál v dresu Packers celou svoji prozatímní profesionální kariéru. V NFL debutoval v roce 2005, o pět let později dovedl svůj tým k zisku Super Bowlu,

 

Právě se děje

před 12 minutami

Největší tuzemský poskytovatel venkovní reklamy BigBoard spustil nový portál BigZoom. Nabízí ubytování a zážitky v Česku

Nový web vznikl transformací portálu Hyperslevy, který BigBoard ovládl loni. ČTK to řekli zástupci společnosti.

"BigZoom je výsledkem plánované transformace konceptu portálu Hyperslevy, který nahradil k 1. červnu. Veškeré vouchery na Hyperslevách ale samozřejmě zůstávají v platnosti a zákazníci je budou moci řádně vyčerpat," řekla ČTK mluvčí BigBoardu Pavlína Stránská.

Zdroj: ČTK
Další zprávy