A zase party! Šafářová před US Open paří v šíleném videu

Sport Sport
31. 8. 2015 6:45
Team Šafářová je opět hodně vidět. Nové video, které před US Open zveřejnil kouč Rob Steckley, zapojuje i světovou popovou hvězdu.
Šafářová, Steckley a Redfoo před US Open
Šafářová, Steckley a Redfoo před US Open | Foto: Facebook Lucie Safarova

New York - Věhlas a oblíbenost Lucie Šafářové a jejího týmu vedeného koučem Robem Steckleyem stále stoupá. A to i za mořem, kde právě dnes startuje poslední grandslamový turnaj sezony, US Open.

Kanadský trenér české tenistky zveřejnil zbrusu nový videopříběh, v němž si zahrála i světová popová hvězda Redfoo. Americký raper, tanečník, zpěvák, showman a člen hudebního dua LMFAO ve více než šestiminutovém snímku připraví Steckleyho o práci.

Kanaďan si dělá legraci hlavně ze sebe, a přestože je obecně považován za "nejzábavnějšího" kouče na okruhu, v krátkém filmu se označuje za nudného trenéra, který Šafářovou neustále stresuje a dostává pod tlak.

Redfoo se naopak objeví, českou hvězdu při tréninku roztančí a brněnská rodačka neváhá: Steckley dostane padáka a novým koučem je rozčepýřený zpěvák.

Lucie Šafářová se v New Yorku pokusí dobrou náladu proměnit v úspěch a vylepšit své dosavadní maximum, kterým je loňské čtvrté kolo. Světová šestka vstoupí do turnaje zřejmě v úterý zápasem proti Ukrajince Lesje Curenkové.

Podívejte se na nové video Teamu Šafářová:

 

Právě se děje

Aktualizováno před 3 hodinami

Ministři financí EU se shodli na plánu pro oživení ekonomik

Ministři financí zemí Evropské unie se dnes dohodli na tom, že země eurozóny budou moci k oživení ekonomik stižených koronavirovou krizí využívat bez jakýchkoli podmínek záchranný fond ESM. Po dnešní videokonfereci euroskupiny to oznámilo několik ministrů.

Shodu na vydání společných dluhopisů, o které stály zvláště nejpostiženější země jako Itálie a Španělsko, naproti tomu ministři nedosáhli. O dalších možných nástrojích mají podle nich rozhodnout lídři unijních zemí.

Podle francouzského ministra financí Bruna Le Maira dospěli ministři k "excelentní dohodě", která umožní zemím okamžitě využít půl bilionu eur (14 bilionů Kč) z ESM. Obdobná částka by měla být k dispozici později v novém fondu pro zotavení ekonomik. O jeho financování však kvůli vzájemným neshodám ministři nerozhodli.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Exploze kyslíkové nádoby při opravě bojleru poškodila dům nedaleko velvyslanectví ČR v Moskvě

Exploze kyslíkové tlakové nádoby dnes poškodila dům v centru Moskvy, který se nachází v bezprostřední blízkosti českého a slovenského velvyslanectví. Výbuch si vyžádal několik zraněných, uvedla ruská média s odvoláním na záchranáře. Podle mluvčího ambasády ČR jsou všichni pracovníci úřadu v pořádku. Záchranáři zprvu pátrali po desítce pohřešovaných osob, ale všichni o sobě dali brzo vědět, uvedla televize Rossija 24.

Exploze, která podle TASS nastala při opravě bojleru, poškodila desáté patro budovy stojící naproti velvyslanectví Slovenské republiky a vzdálené asi 150 metrů od české ambasády. "S velvyslanectvím je vše v pořádku, všichni pracovníci jsou v pořádku, budova nijak neutrpěla," ujistila slovenská ambasáda podle TASS.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Zdravotní stav Borise Johnsona se zlepšuje, už není na jednotce intenzivní péče

Britský premiér Boris Johnson nakažený koronavirem byl dnes večer v londýnské nemocnici po třech dnech na jednotce intenzivní péče přesunut zpět na běžné lůžkové oddělení. V prohlášení to oznámila kancelář předsedy vlády, která předtím informovala, že zdravotní stav Johnsona se zlepšuje. Lékaři budou jeho boj s nemocí covid-19 nadále bedlivě sledovat. Britská média předtím spekulovala, že k práci se možná lídr Konzervativní strany vrátí až za několik měsíců.

"Premiér byl dnes večer přesunut z jednotky intenzivní péče zpět na lůžkové oddělení. Tam bude během rané fáze rekonvalescence pečlivě monitorován," oznámil mluvčí Johnsonova úřadu. Stručné prohlášení dále uvádí, že ministerský předseda má "nesmírně dobrou náladu".

Johnson je v nemocnici v centru Londýna od nedělního večera. Převezli jej tam poté, co se více než týden potýkal s kašlem a horečkami v důsledku nákazy koronavirem. V pondělí odpoledne se 55letému politikovi přitížilo, načež byl přesunut na JIP. Na plicní ventilátor napojen nebyl, s dýcháním mu ovšem pomáhala kyslíková terapie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy