30 nejlepších fotografií z biatlonu v Novém Městě na Moravě

Prohlédněte si třicet nejhezčích fotografií z třídenního biatlonového svátku v Novém Městě na Moravě, kde od pátku do neděle navštívilo závody Světového poháru sto tisíc nadšených diváků.
Celkem šest závodů Světového poháru se totiž proměnilo v obrovskou show a oslavu u nás v posledních letech tolik populárního sportu.
V našlapané Vysočina areně a podél přilehlých běžeckých tratí sledovalo po tři dny závody Světového poháru rekordních 100 400 fanoušků,...
... kterým v bouřlivém fandění nezabránila ani nedělní vánice doprovázející vyvrcholení stíhačky žen.
Na Vysočině si dali dostaveníčko biatlonoví fanoušci z celé České republiky,...
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, (C) Český biatlon, Petr Slavík, Sport
9. 2. 2015 6:14
Prohlédněte si třicet nejhezčích fotografií z třídenního biatlonového svátku v Novém Městě na Moravě, kde od pátku do neděle navštívilo závody Světového poháru sto tisíc nadšených diváků.

Vše o biatlonu čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 59 minutami

O byty po H-Systemu má zájem 58 z 60 jejich současných uživatelů

Dnes končí termín pro podání nabídek na odkup 60 bytů v Horoměřicích u Prahy po zkrachovalé společnosti H-System. Nabídku podalo 58 z 60 současných uživatelů bytů, dva konkurzní správkyni napsali, že o byt nemají zájem a vyklidí ho. Celková hodnota sídliště podle minimálních cen znaleckých posudků činí zhruba 210 milionů korun, řekli dnes šéf věřitelského výboru a advokát největšího věřitele H-Systemu Petr Pavel a Martin Junek, předseda bytového družstva Svatopluk, které sdružuje část bývalých klientů H-Systemu.

"Nabídky ještě můžou chodit. Dva ze současných uživatelů nemají o odkup zájem všech zbylých 58 podalo nabídku, a souhlasí tak s cenou, kterou určil znalecký posudek," řekl Pavel. Konkurzní správkyně obdržela také několik nabídek na odkup některých bytů od třetí strany. Obdržené nabídky by měl věřitelský výbor vyhodnotit v úterý 26. ledna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy