Attenzione! Fassungslos! Svět křičel jméno Ledecké. Pusťte si zlatou jízdu i s původními komentáři

Sport Sport
17. 2. 2018 11:48
Ester Ledecká olympijským triumfem v superobřím slalomu šokovala komentátory po celém světě. Přesvědčte se sami.
Dlouho nevěřila. Ester Ledecká v cíli zlatého závodu.
Dlouho nevěřila. Ester Ledecká v cíli zlatého závodu. | Foto: Reuters

Pchjongčchang - Komentátoři České televize, Petr Vichnar a Lucie Hrstková, se poměrně dlouho zdráhali uvěřit tomu, co se na trati super-G vlastně děje. Ester Ledecká držela svůj čas na úrovni zlatého úspěchu i přes drobné chyby, které její jízdu provázely. 

Česká sjezdařka a snowboardistka nakonec byla o jedinou setinu nejrychlejší, což vyvolalo šokované reakce nejen u českých komentátorů, ale u zprostředkovatelů závodu po celém světě. Podívejte se na některé z nich, které ve svých jazykových mutacích zachytil mezinárodní Eurosport.

Sestřih ze všech komentářů, které proběhly na Eurosportu:

Italská verze

Německá verze

 

Právě se děje

před 24 minutami

Vrátili jste se z oblasti s koronavirem? Zůstaňte chvíli doma, doporučil Číňanům Peking

Úřady v čínském hlavním městě Pekingu vyzvaly obyvatele města, kteří se vracejí z oblastí zasažených novým typem koronaviru, aby 14 dnů zůstali doma, a zabránili tak šíření nákazy. Informuje o tom agentura Reuters. Podobnou výzvu vydala i obchodní metropole Šanghaj.

Čína zesiluje opatření, aby zamezila šíření viru, kterým se od konce loňského roku v nejlidnatější zemi světa nakazilo více než 800 osob a 26 z nich zemřelo. Uzavřena je desítka měst v centrální provincii Chu-pej, odkud se nákaza šíří a odkud je hlášeno nejvíce případů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy