Attenzione! Fassungslos! Svět křičel jméno Ledecké. Pusťte si zlatou jízdu i s původními komentáři

Sport Sport
17. 2. 2018 11:48
Ester Ledecká olympijským triumfem v superobřím slalomu šokovala komentátory po celém světě. Přesvědčte se sami.
Dlouho nevěřila. Ester Ledecká v cíli zlatého závodu.
Dlouho nevěřila. Ester Ledecká v cíli zlatého závodu. | Foto: Reuters

Pchjongčchang - Komentátoři České televize, Petr Vichnar a Lucie Hrstková, se poměrně dlouho zdráhali uvěřit tomu, co se na trati super-G vlastně děje. Ester Ledecká držela svůj čas na úrovni zlatého úspěchu i přes drobné chyby, které její jízdu provázely. 

Česká sjezdařka a snowboardistka nakonec byla o jedinou setinu nejrychlejší, což vyvolalo šokované reakce nejen u českých komentátorů, ale u zprostředkovatelů závodu po celém světě. Podívejte se na některé z nich, které ve svých jazykových mutacích zachytil mezinárodní Eurosport.

Sestřih ze všech komentářů, které proběhly na Eurosportu:

Italská verze

Německá verze

 

Právě se děje

před 2 hodinami

V centru Bratislavy zemřel po střetu s útočníkem cizinec. Podezřelý z místa neštěstí utekl

V centru Bratislavy v neděli po střetu s neznámým útočníkem zemřel cizinec. Informovala o tom slovenská média. Policie incident potvrdila, bližší údaje o oběti neuvedla, útočník z místa činu uprchl. Nejde o první podobný případ v centru slovenské metropole, například loni na jaře tam po napadení útočníkem zemřel Filipínec.

Policisté a záchranáři byli časně ráno přivoláni k osobě v bezvědomí, která se nacházela na bratislavském náměstí SNP u historického centra města. Podle televize Joj se obětí útoku stal patrně dvaadvacetiletý muž původem zřejmě z některé z balkánských zemí.

Podle policejní mluvčí Lucie Mihalíkové neznámý muž po předchozím konfliktu poškozeného fyzicky napadl a následně utekl. Televize Markíza uvedla, že útočník kopl svou oběť do hlavy. Policie vybídla svědky, aby se přihlásili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy