Sluková musela utěšovat plačící Hermannovou. Tak Češky podruhé padly

Zklamaná Barbora Hermannová po jednom z míčů. Podívejte se na fotky.
Španělky Liliana Fernandezová a Elsa Baquerizová si proti Češkám připsaly druhé vítězství ve skupině a zajistily si tak postup do další fáze olympijského turnaje
Naopak Barbora Hermannová s Markétou Slukovou budou muset v závěrečném utkání skupiny porazit argentinský pár Anna Gallayová, Georgina Klugová, aby mohly pomýšlet na postup ze skupiny.
Španělky v dnešním zápase předvedly velmi soustředěný výkon a v celém průběhu zápasu nepustily Slukovou s Hermannovu do výraznějšího vedení.
Když už mohly Češky odskočit alespoň o dva body, nedokázaly si v rozhodujících chvílích kvalitně nahrát nebo zakončit útok.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
9. 8. 2016 9:48
Podívejte se, jak probíhal druhý zápas českých plážových volejbalistek Markéty Slukové a Barbory Hermannové na letošních olympijských hrách.
 

Právě se děje

před 59 minutami

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy