Sluková musela utěšovat plačící Hermannovou. Tak Češky podruhé padly

Zklamaná Barbora Hermannová po jednom z míčů. Podívejte se na fotky.
Španělky Liliana Fernandezová a Elsa Baquerizová si proti Češkám připsaly druhé vítězství ve skupině a zajistily si tak postup do další fáze olympijského turnaje
Naopak Barbora Hermannová s Markétou Slukovou budou muset v závěrečném utkání skupiny porazit argentinský pár Anna Gallayová, Georgina Klugová, aby mohly pomýšlet na postup ze skupiny.
Španělky v dnešním zápase předvedly velmi soustředěný výkon a v celém průběhu zápasu nepustily Slukovou s Hermannovu do výraznějšího vedení.
Když už mohly Češky odskočit alespoň o dva body, nedokázaly si v rozhodujících chvílích kvalitně nahrát nebo zakončit útok.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
9. 8. 2016 9:48
Podívejte se, jak probíhal druhý zápas českých plážových volejbalistek Markéty Slukové a Barbory Hermannové na letošních olympijských hrách.
 

Právě se děje

před 59 minutami

Klicperovo divadlo muselo zrušit premiéru komedie Woodyho Allena kvůli autorským právům

Klicperovo divadlo v Hradci Králové muselo na poslední chvíli zrušit sobotní premiéru komedie Woodyho Allena Spáči kvůli neschváleným autorským právům k adaptaci hry, řekl mluvčí divadla Martin Sedláček. "Autorská práva jsou zatím v řešení. Tím, že vzniká úplně nová adaptace, musí se schvalovat. Některé věci vznikají přímo při zkoušení," uvedl Sedláček.

Divadlo informaci zveřejnilo krátce před představením a kromě premiéry odložilo i první reprízu naplánovanou na 21. října. Původně filmovou komedie z roku 1973, kde hlavní role zahráli Woody Allen a Diane Keatonová, adaptovali pro divadlo Adam Skala a Martin Satoranský. Prvně jmenovaný se ujal i režie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy