Rozbitá spona odhalila bruslařce ňadro. Noční můra, řekla. Přesto získala stříbro

Sport Sport
20. 2. 2018 17:38
Dvaadvacetiletá francouzská krasobruslařka Gabriella Papadakisová zažila na olympijských hrách složitou situaci. Během společné jízdy s partnerem Guillaumem Cizeronem ji zradil kostým. Podívejte se.
Rozbitá spona odhalila bruslařce ňadro. Padající kostým ji však v precizním vystoupení nezastavil | Video: Reuters
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Slovenská opozice se nedohodla na velké koalici

Slovenské opoziční strany se ve čtvrtek nedokázaly dohodnout na vytvoření velké koalice, takzvaného "bloku změny", ve kterém by společně šly do parlamentních voleb v únoru příštího roku. Zkomplikovaly si tak podle agentury Reuters svůj cíl, že vystřídají vládní koalici tří stran vedenou levicovou stranou Směr, která dominuje slovenské politice v poslední dekádě.

Podpora Směru u voličů klesla po loňské vraždě investigativního novináře a jeho snoubenky, která vyvolala masové protesty proti korupci. Dlouholetý premiér Robert Fico se musel vzdát funkce v čele vlády, ale jeho koalice přežila. Vládu vede Peter Pellegrini, kterého si Fico vybral, a Směr je opět pokládán za favorita voleb.

Reuters poznamenal, že opozice v boji proti zkorumpovanému systému dosáhla obrovského úspěchu vítězstvím liberální právničky Zuzany Čaputové v loňských prezidentských volbách. Ale není jisté, zda tento úspěch dokáže zopakovat i v parlamentních volbách.

Zdroj: ČTK
Další zprávy