Video: Zlatí hoši z Nagana se po dvaceti letech sešli v Praze

Sport Sport
5. 2. 2018 14:37
Členové zlatého týmu hokejistů z olympijských her 1998 v Naganu se dnes sešli v Praze při příležitosti oslav dvacátého výročí historického triumfu. Podívejte se v přímém přenosu ze Síně slávy českého hokeje na slavnostní přípitek s prezidentem ČSLH Tomášem Králem, kde "zlatí hoši" dostanou na památku i pamětní mince s portrétem trenéra Ivana Hlinky.
Členové zlatého týmu z Nagana 1998 na setkání po dvaceti letech | Video: ČTK
 

Právě se děje

před 20 minutami

Biden poprvé na veřejnosti představil svou kandidátku na viceprezidentku Harrisovou

Demokratický uchazeč o prezidentský úřad Joe Biden ve středu poprvé v rámci kampaně veřejně představil se svou kandidátkou na viceprezidentku Kamalou Harrisovou. Její výběr označil za "správnou volbu", která mu pomůže dostat současnou hlavu státu Donalda Trumpa z Bílého domu, píše agentura Reuters.

Oba demokraté se ve středu zúčastnili shromáždění na škole v Bidenově rodném Wilmingtonu ve státě Delaware. Účast v sále byla nízká kvůli koronavirové krizi, poznamenává agentura AP. Senátorku Harrisovou zde demokratický kandidát ocenil jako zkušenou a skvělou političku.

Trump se nechal slyšet, že jej volba senátorky Kamaly Harrisové překvapila; prý se v kampani k Bidenovi chovala neuctivě a podává průměrné výkony.

Zdroj: ČTK
Další zprávy