Olympijský hokej s Koreou bude v České televizi až od druhé třetiny. Eurosport ho odvysílá celý

Sport Sport
14. 2. 2018 10:52
Nabitý čtvrteční olympijský program dělá starosti České televizi, Eurosport zvládne biatlon i hokej.
Hokejisté ve čtvrtek vstupují do olympijského turnaje.
Hokejisté ve čtvrtek vstupují do olympijského turnaje. | Foto: Reuters

Pchjongčchang - Dva pro české fanoušky nejpopulárnější zimní sporty v přímé kolizi. Přednost v České televizi dostane biatlon, Eurosport nabídne přímým přenosem hokejový duel Česko - Korea i vytrvalostní závod mužů.

Televizní stanice ČT Sport prostřednictvím Roberta Záruby na Twitteru oznámila, že ve čtvrtek krátce po poledni odvysílá přímým přenosem vytrvalostní závod mužů na dvacet kilometrů. 

Úvodní duel českých hokejistů v olympijském turnaji proti domácí Jižní Koreji tak začne stanice přímo přenášet až od druhé třetiny. 

Česká televize nemůže z Pchjongčchangu vysílat na dvou programech, ani nesmí vysílat další trasu na internetu. Kompletní hokejové utkání pustí proto posléze ze záznamu.

Eurosport může využít oba své programy, takže na "jedničce" půjde biatlon, na "dvojce" úvodní duel Martina Erata a spol.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy