Kousek od zlata, pak bez medaile. Ondra prožil smolný závěr, deblkajak cenný kov bral

Kousek od zlata, pak bez medaile. Ondra prožil smolný závěr, deblkajak cenný kov bral
Až poslední soupeř v závěrečné třetí disciplíně připravil Adama Ondru o naději na zlatou medaili při olympijské premiéře sportovního lezení. Česká naděje skončila nakonec šestá.
Čtvrtek byl i tak v Tokiu českým medailovým dnem, protože rychlostní kanoisté Josef Dostál a Radek Šlouf si ve finále deblkajaku dojeli pro bronz.
Stejná příčka mu patřila i průběžně.
Díky tomu živil šanci na některou z medailí včetně zlata.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
5. 8. 2021 15:51
Prohlédněte si fotografie ze čtvrtečních bojů českých medailových nadějí na olympiádě v Tokiu. Zatímco lezci Adamu Ondrovi nakonec cenný kov unikl, deblkajak Josef Dostál a Radek Šlouf obsadil třetí místo.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy