Stříbro, bronz i prázdné kolo a kanár pro Kvitovou. Nabité olympijské pondělí obrazem

Stříbro, bronz i prázdné kolo a kanár pro Kvitovou. Nabité olympijské pondělí obrazem
České čekání na medaili z olympiády v Tokiu skončilo dvojnásobnou radostí. O první cenný kov se postaral kanoista Lukáš Rohan, který ve finále kategorie C1 vybojoval stříbro.
Šermíř Alexander Choupenitch (vlevo) na OH 2020
Petra Kvitová se stala první českou tenistkou, která na turnaji v Tokiu vypadla.
Jenže v rozstřelu prohrál duel o poslední finálové místo s Dánem Jesperem Hansenem a skončil sedmý.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
26. 7. 2021 15:31
V pondělí se česká výprava v olympijském Tokiu dočkala prvních dvou medailí. Ovšem nebyla tu jen radost Lukáše Rohana a Alexandera Choupenitche, několik tuzemských sportovců ten samý den smutnilo.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy