Atletky, fotbalistky nebo pozemní hokejistky. Půvabných žen nebude v Riu málo

Podívejte se na některé z mnoha půvabných sportovkyň, které už příští týden začnou bojovat o olympijské medaile v Riu de Janeiru.
... která se v sedmadvaceti letech podívá na své první olympisjké hry. Allison je na sociálních sítích velmi oblíbená. Její instagramový účet sleduje více než tisíc uživatelů.
Ve světě je také populární česká plážová volejbalistka Markéta Sluková, která se umístila v několika žebříčcích nejatraktivnějších sportovkyň z minulé olympiády v Londýně.
Kameramani na všech velkých akcích také často zabírají českou běžkyni Denisu Rosolovou.
Mnohonásobně větší popularitě se ale těší americká fotbalistka Alex Morganová. Sedmadvacetiletá útočnice letos poletí už na své druhé olympijské hry. Z Londýna si odvezla zlatou medaili a v americké reprezentaci nastoupila už ke 112 zápasům, v nichž nastřílela 67 branek.
Foto: www.twitter.com
Sport Sport
31. 7. 2016 7:02
Podívejte se na některé z mnoha půvabných sportovkyň, které už příští týden začnou bojovat o olympijské medaile v Riu de Janeiru.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Česko zažilo první letošní tropickou noc, teplota v Praze neklesla pod 20 stupňů

První letošní tropickou noc v Česku, při které teplota neklesla pod 20 stupňů Celsia, zaznamenala nejstarší česká meteorologická stanice Klementinum v Praze. Meteorologové tam v noci na čtvrtek naměřili 20,7 stupně Celsia. 

"V ostatních místech Česka bylo v noci povětšinou mezi 19 a 15 stupni Celsia," řekl František Šopko z Českého hydrometeorologického ústavu.

Loni zažili lidé první tropickou noc na řadě míst republiky v noci na 11. června. Nejtepleji bylo tehdy na stanici Jeseník, kde naměřili 21,9 stupně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy