• Wimbledon
  • OH v Tokiu
  • 22. 3.

VC ThajskaBuriram

závod silničních motocyklů, kapacita 100 tisíc diváků. Celý závod byl odložen a nový temrín zatím nebyl určen.

19. 4.

VC ČínyŠanghaj

závod Formule 1, kapacita 200 tisíc diváků. Celý závod byl odložen a nový temrín zatím nebyl určen.

29. 2. - 1. 3.

Serie AItálie

Italská fotbalová liga kvůli obavám z nákazy koronavirem odložila pět víkendových zápasů včetně šlágru Juventus Turín - Inter Milán (kapacita 41 tisíc diváků). Utkání se uskuteční 13. května.

Švýcarská superligaŠvýcarsko

Fotbalový svaz ve Švýcarsku odložil víkendové zápasy první a druhé ligy. Poslední dvě kola nejvyšší hokejové soutěže se odehrají bez diváků. Švýcarské úřady zákázaly konání akcí nad tisíc účastníků.

5. 4.

VC VietnamuHanoj

závod Formule 1, který je novinkou v kalendáři mistrovství světa. Závodníci pojedou po městském okruhu, takže trať povede přímo ulicemi Hanoje. Přijít by mělo minimálně 150 tisíc diváků.

8. - 24. 5.

MS v ledním hokeji ve ŠvýcarskuCurych a Lausanne

kapacita stadionů Curych 11 200, Lausanne 10 000.

24. 5. - 7. 6.

Tenisové French OpenPaříž

Celková návštěvnost antukového grandslamu za rok 2019 byla 480 tisíc fanoušků.

12. 6. - 12. 7.

ME ve fotbaleAnglie

Základní skupina českého týmu se odehraje v Londýně (kapacita 90 tisíc) a Glasgow (52 tisíc). Hrát se bude ale i na dalších 11 stadionech Evropy. „V tuto chvíli lze jen těžko odhadovat, jak bude situace za čtvrt roku vypadat. Věříme, že EURO proběhnou bez jakýchkoliv omezení, situaci v Česku, Itálii i ve zbytku Evropy ale monitorujeme a případně na nové informace náležitě zareagujeme,“ říká manažer české reprezentace Libor Sionko.

29 .6. - 12. 7.

Tenisový WimbledonLondýn

Celková návštěvnost v roce 2019 byla 500 tisíc diváků.

24. 7. - 9. 8.

OH v Tokiu

Podle pořadatelů šíření koronaviru nebude mít na olympijské hry vliv a sportovní svátek se uskuteční. Účastnit by se jich mělo přes 11 tisíc sportovců z 200 zemí světa. Japonsko očekává, že do hlavního města dorazí během 16 dnů trvání her až 40 milionů fanoušků.

13.- 5. 3.

Halové MS v atletice v Číně

Kvůli koronaviru budou atleti v Číně závodit až v březnu 2021. Kapacita arény je 20 tisíc diváků.