FOTO Sportoviště, stadiony a arény olympiády v Londýně 2012

FOTO Sportoviště, stadiony a arény olympiády v Londýně 2012
Už v pátek 27. července 2012 začínají v anglickém Londýně jubilejní XXX. letní olympijské hry. Podívejte se ve fotogalerii Aktuálně.cz, kde všude se bude sportovat.
Nejdůlěžitějším místem je pochopitelně olympijský stadion, otevřený v minulém roce, kde 80 000 hlediště bude sledovat jak zahájení, tak uzavření olympiády.
Krom toho se zde budou konat v podstatě veškeré (pomineme-li maraton a některé další specifické disciplíny) atletické soutěže.
V londýnské O2 Areně, která se pro účely OH jmenuj North Greenwich Arena 1, by se mělo konat finále basketbalového turnaje a gymnastické soutěže.
Foto: Reuters
Sport Reuters ČTK Sport, Profimedia, Reuters, ČTK
21. 7. 2012 6:00
Prohlédněte si sprtoviště londýnské olympiády, na kterých bude bojovat o cenné kovy i 133 českých sportovců.
 

Právě se děje

před 6 minutami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 1 hodinou

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy