Trénink judistů na Rio? Všichni hrr na Krpálka. Člověk do toho musí jít naplno, říká

Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
31. 7. 2016 7:01
Jak nejlepší český judista Lukáš Krpálek trénuje na olympiádu? Sejde se on a parta čtyř dalších a ti se postupně na něho vrhají, hlava nehlava. Z Krpálka po chvíli lije pot, těžce vydechuje, ale přesto tvrdí: "Člověk do toho musí jít naplno." Na vyčerpávající trénink nejen českého, ale i evropského a světového šampiona v judu Lukáše Krpálka, toužícího i po medaili nejprestižnější, se podívejte na fotografiích. O krkolomné, ale koordinované pády na nich není nouze.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy