Kdy budou cinkat české medaile? Podívejte se, co vám nesmí během her v Riu uniknout

Zkontrolujte si, kdy bude dobré olympiádu sledovat.
Pátek 5. srpna - Den zahájení. Ceremoniál v Riu slibuje velký karneval, který byste si neměli nechat ujít. Jen si musíte přivstat nebo naopak protáhnout večerku, kvůli pětihodinovému posunu začne až v jednu hodinu ráno českého času.
Sobota 6. srpna - Hned od prvního dne mohou cinkat české medaile. Ve 14:30 se rozjede mužský silniční cyklistický závod se čtyřmi želízky v ohni. Jan Bárta, Leopold König, Zdeněk Štybar či Petr Vakoč určitě nejsou bez šance. Souběžně s tím po očku sledujte i české střelkyně. Adéla Bruns na olympiádě obhajuje bronz a od 13:30 ji spolu s Nikolou Mazurovou čeká kvalifikace se vzduchovou puškou na 10 metrů. Od 15:30 je pak finále. Pokud se mezi vámi najdou milovníci plážového volejbalu, od 20:30 čeká pár Sluková Hermannová první zápas proti Brazilkám.
Neděle 7. srpna - Celé odpoledne až do večera můžete zasvětit šermu. Ve 14 hodin jde do akce fleretista Alexander Choupenitch a určitě není bez šancí. Kvalifikací se bude chtít prostřílet v trapu olympijský vítěz z Pekingu David Kostelecký, začíná ve 14:30.
Pondělí 8. srpna - Hned druhý den pak bude opět od 14:30 finále trapu, doufejme, s českou účastí. Jisté je, že v noci ve 3:00 rozehrají druhý duel ve skupině beach volejbalistky proti Španělkám.
Foto: ČTK
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
4. 8. 2016 11:02
Projděte si v galerii to nejzajímavější z programu her nadcházející letní olympiády v brazilském Riu.
 

Právě se děje

Další zprávy