Dvoumetrový šachista, horolezkyně i Špotáková jako tisková mluvčí. Co nevíte o českých olympionicích

Barbora Špotáková by jednou chtěla být tiskovou mluvčí, věděli jste to?
Pavel Maslák - Český sprinter má možná trochu netradiční druh relaxování. Je totiž vášnivým hráčem počítačových her, u notebooku dokáže prosedět hodiny. Jeho favoritem je strategie Dota 2, kde proti sobě hrají dva týmy hráčů. Rád koukne i na film, tím nejoblíbenějším je Prci, Prci, Prcičky.
Anežka Drahotová - Je to opravdu multifunkční sportovkyně, kromě chůze také závodně jezdí na kole či běhá. Na její postavě je to také vidět, sama o sobě říká, že se pohybuje na pokraji hubenosti a anorexie. Nicméně zatímco její hlavní disciplíny ji drží při zemi, ve volném časem se ráda s bratrem vydá do hor a leze po skalách.
Petr Frydrych - V 28 letech to má tenhle oštěpař v hlavě dobře srovnané, ví, že jezdit po závodech nebude věčně. I když to jde těžko skloubit, studuje v Praze na vysoké škole sportovní marketing, takže se po konci kariéry asi zase tak daleko nevydá.
Zuzana Hejnová - Sebevědomí a odvaha české překážkářce určitě nechybí. Do Ria si nejede pro nic menšího než pro zlato. Dokazuje to i jiná věc. Má totiž ráda potápění, minulý rok si po sezoně vyjela na Havaj a tam ze dna moře sledovala hemžení obřích rejnoků.
Foto: Milan Kammermayer
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
1. 8. 2016 6:02
Projděte si zajímavosti o některých českých olympijských nadějích pro nadcházející hry v Riu.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy