Čeští hokejisté jsou před čtvrtfinále plní energie, při tréninku rozbili dvě plexiskla

ČTK ČTK
20. 2. 2018 7:26
O vytížení pracovníků v tréninkové hale se postarali parťáci z jedné obranné dvojice Jakub Nakládal a Adam Polášek.
O tvrdosti střely Jakuba Nakládala se v Pchjongčchangu přesvědčil i gólman Kanady Ben Scrivens
O tvrdosti střely Jakuba Nakládala se v Pchjongčchangu přesvědčil i gólman Kanady Ben Scrivens | Foto: Reuters

Kangnung - Den odpočinku českým hokejistům na olympijských hrách v Pchjongčchangu evidentně prospěl. Na dnešním tréninku, který již absolvoval kompletní tým, se jim podařilo hned dvakrát rozbít plexisklo za brankou. Zasloužili se o to obránci Jakub Nakládal a Adam Polášek.

Nejprve rozbil plexisklo za brankou Nakládal, o několik minut později i Polášek. Stihl to ještě dříve, než pracovníci v tréninkové hale dokázali první tabuli vyměnit. "Je vidět, že spolu hrajeme v jedné obraně a že si rozumíme," smál se Polášek. "Jako vejce vejci," řekl.

"Že máme dost energie? Hlavně abychom měli nějakou ve středu. Dnes to nehraje roli," pousmál se útočník Michal Birner a poukázal na blížící se čtvrtfinálový zápas proti týmu USA. "Myslím, že už bylo načaté. Nemyslím si, že má někdo takovou ránu. I když Kuba možná jo," řekl forvard Roman Červenka.

S nadhledem bral situace z konce tréninku i kouč Josef Jandač. "Vyhodit sem tam puk z obranného pásma přes plexisklo není na škodu, v tom útočném by ale bylo dobré trefovat bránu," podotkl Jandač.

 

Právě se děje

Další zprávy