Obři získali čtvrtý triumf v Super Bowlu. Asistovala u toho Madonna

Trofej Vince Lombardiho držel v ruce i trenér New Yorku Tom Coughlin. "Porazit tým, jako jsou Patrioti, a ještě k tomu v takové vyrovnané koncovce je opravdu skvělý pocit,"
Patriots přitom drželi vedení ještě v závěru čtvrté čtvrtiny. Minutu před koncem ale položil touchdown Ahmad Bradshaw (na obrázku) a Giants pak vedení udrželi až do konce.
Vítězná akce začala u Manninga, který dlouhým pasem vyslal podél postranní čáry do útoku Maria Manninghama, a ten proklouzl obraně Patriots.
Oslava touchdownu Chase Blackburna s lavičkou Giants
Reuters Jaroslav  Šindelář Reuters, Jaroslav Šindelář
6. 2. 2012 11:09

Fotbalisté New Yorku Giants počtvrté v historii klubu triumfovali v Super Bowlu, když stejně jako před čtyřmi lety porazili ve finále New England Patriots 21:17. Největší "jednorázovou" sportovní akci na světě sledoval napěchovaný stadion v Indianapolis. Hlavní hvězdou předzápasové show byla Madonna nebo další zpěváci Seal a Kate Perry.