Nejlepší snímky z MS v Liberci. Podívejte se

Nejlepší snímky z MS v Liberci. Podívejte se
Startovní pole závodu mužů na 50 kilometrů v prvním sjezdu po hromadném startu.
Vedoucí muž Světového poháru Gregor Schlierezauer.
Druzí skončili Norové a třetí překvapivě Japonci, po výpadku favorizovaných Finů.
Zpátky do Liberce. Skoky na lyžích jsou pro fotografy vyhledávanou událostí.
Foto: Ondřej Besperát
2. 3. 2009 10:41

Mistrovství světa v klasickém lyžování pro rok 2009 skončilo. Podívejte se nyní na nejlepší a nejpůsobivější snímky z libereckého šampionátu od fotografa Ondeje Besperáta, které zachytil během posledních čtrnácti dní.

Další galerie:
Poprvé: o mistru světa rozhodlo jen jedno kolo

Bauer bojoval o zlato, nakonec má stříbro

Taková byla sláva, když v Liberci začal šampionát

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Facebook zvýšil čtvrtletní zisk, tržby překonaly očekávání. Dařilo se i Amazonu či Googlu

Americká společnost Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila čistý zisk o zhruba 29 procent na 7,85 miliardy dolarů (184 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Její tržby překonaly očekávání analytiků, protože nárůst využívání internetu v době koronavirové krize podpořil její příjmy z reklamy.

Tržby americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetové firmy Google, stouply ve třetím čtvrtletí meziročně na 46,17 miliardy dolarů (bilion Kč) ze 40,5 miliardy dolarů, což znamená návrat k růstu. Překonaly odhady analytiků, když se díky přílivu inzerentů dařilo kanálu YouTube, ale i cloudovým službám.

Tržby internetového prodejce Amazon stouply ve třetím čtvrtletí o 37 procent na 96,15 miliardy dolarů (2,3 bilionu Kč) a překonaly odhady. Firma dnes sdělila, že čeká díky pokračování pandemie, kvůli níž mnoho lidí přesouvá nákupy na síť, meziroční růst mezi 28 a 38 procenty i v aktuálním čtvrtletí. Zisk se ztrojnásobil na 6,3 miliardy dolarů (147,7 miliardy Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy