Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Na MS v hokeji vyhrávají milióny

komerční článek
10. 5. 2018 9:44
Na šampionátu v Dánsku je odehráno teprve šest dní, ale Fortuna už hlásí vyplacené miliónové výhry. Dva sázkaři vyhráli přes milión, třetí z nich utržil devět set tisíc. Právě posledně zmíněný tiket stojí za zmínku, sázkař neváhal a v kursu 6 vsadil, že Finové proti Norsku vstřelí branku při vlastním oslabení.
Foto: Fortuna

Evidentně šlo o znalce, který viděl první dva zápasy Suomi a dobře věděl, že se severský celek trefil v početní nevýhodě na MS hned čtyřikrát, stejný kousek pak zopakoval patrně nejméně známý Fin v nominaci Maenalanen i proti Norům. Nezbývá než pogratulovat.

"Lidé si letos hodně hledají podhry, hrají hlavně počty branek, kterých padá požehnaně. Líbí se jim ale také specifické sázky, jako branka v oslabení, videorozhodčí v akci, kanadské body nebo trestné střílení v zápase" říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Další výherní tikety pak byly nakombinovány se zámořskou NHL. V prvním případě se hrál právě počet branek v jednotlivých třetinách, doplněný o neprohru Washingtonu na půdě obhájce z Pittsburghu, při odvážném vkladu 270 000 Kč, činí výhra přes 1 233 000 Kč.

Podobně vypadal i třetí výherní tiket, Švýcaři zvítězili nad Slovenskem (2:0) a Tampa porazila Boston, což v součtu vkladu znamenalo 1 084 020 Kč.

"Na turnaji zatím není moc překvapení snad s výjimkou našich, všichni favorité si drží výtečnou formu, ale věřím, že do konce jednotlivých skupin pár zápasů upadne a my se zahojíme", doufá Hanák.

Fortuna k příležitosti hokejového mistrovství nabízí speciální bonus pro nové hráče až do výše 600 Kč. Tuto kampaň navíc podpořila dalším bonusem v hodnotě 500 Kč, který bude hráčům připsán po dokončení registračního procesu. Každý nový hráč si tak může odnést celkem 1 100 Kč.

Chcete si také zpestřit MS v hokeji sázkami? Svůj bonus získáte zde.

 

Právě se děje

před 56 minutami

Hlavní líčení v brněnské korupční kauze Stoka bude pokračovat až příští rok

Krajský soud v Brně bude v hlavním líčení sledovaného případu obžaloby z korupce na radnici Brno-střed, takzvané kauze Stoka, pokračovat v roce 2021. Listopadové i prosincové termíny soud odvolal. Vyplývá to z justiční databáze.

V kauze je obžalováno 11 lidí a dvě firmy včetně někdejšího politika za hnutí ANO Jiřího Švachuly. Právě ten byl podle státního zastupitelství hlavou skupiny, která ovlivnila desítky zakázek správy nemovitostí městské části Brno-střed a 27 zakázek v městské části Brno-střed, kdy výše úplatků podle státního zástupce dosáhla až 47 milionů korun. Švachula vinu popřel.

Hlavní líčení začalo 21. září, pokračovalo další dva jednací dny, následující dva jednací dny byly 6. a 7. října. Soud během těchto pěti dní vyslechl obžalované. Na listopad a prosinec bylo původně nařízeno ještě dalších zhruba 15 jednacích dní, soud je ale všechny postupně odvolal. První nezrušený termín je nyní vypsán na 5. ledna, jde o třídenní blok, poslední termín je zatím 18. března.

Zdroj: ČTK
Další zprávy