Výherci lístků a dalších cen na závod A1GP v Brně

spo
7. 10. 2007 23:00
Soutěžili jste o hodnotné ceny
Nový design českého monopostu pro A1 Grand Prix.
Nový design českého monopostu pro A1 Grand Prix. | Foto: BPA/Martin Straka

Aktuálně.cz vám jako mediální partner závodu A1 GP v Brně nabídlo možnost vyhrát hodnotné ceny spojené s tímto závodem, který se na Masarykově okruhu jede od 12. do 14. října.

Po správném zodpovězení tří otázek získat byly ve hře následující ceny: 7x po dvou vstupenkách na závod A1 GP v Brně včetně vstupu do pedoku, 18x po dvou vstupenkách na přírodní tribuny, 3 obrazové publikace, 3 čepice s podpisy českých jezdců A1 GP a porcelánové předměty s podpisem českých jezdců A1 GP.

Na výhry se mohou těšit:
7x po dvou vstupenkách na závod A1 GP v Brně: Milan Bajer, Jičín; Petr Dalajka, Brno; Josef Pálán, Praha 10; Vratislav Dvořák, Plzeň; Zdena Vlková, Hartvíkovice; Lenka Zjavková, Jeseník; Silvie Šopfová, Troskotovice.
18x po dvou vstupenkách na přírodní tribuny: Jan Spousta, Louny; Zdeněk Svoboda, Kopřivnice; Milan Pavlůsek, Valašské Meziříčí; Libor Žárník, Ostrava-Poruba; Jaroslava Korpášová, Stráž pod Ralskem; Petra Kubáňová, Nový Jičín; Vítězslav Neumann, Liberec; Miroslava Tampírová, Ústí nad Labem; Dana Hrozková, Praha 9; Jindřich Vlk, Hartvíkovice; Jolana Kajfoszová, Třinec; Jan Dvořák, Sezemice; Dixie Dráždilová, Štěnovice; Marcela Lisová, Jince; Ema Holubovám Bílovec; Robert Podprocký, Strážnice; Aleš Šíma, Brno; Oldřich Ridl, Dvorce.
3 výpravné obrazové publikace o A1 GP:  Jan Novotný, Praha 4; Ladislav Svoboda, Kopřivnice; Jakub Šenekl, Jičín.
3 čepice s podpisy českých jezdců A1 GP: Milena Kopičková, Snopoušovy; Radka Novotná, Praha 9; Vít Ausficír, Ostrava-Poruba.
Porcelánové předměty s podpisem českých jezdců A1 GP: Daniel Hrozek, Praha 9

Děkujeme všem účastníkům za zaslané tipy a těšíme se na vaši účast v další soutěži na Aktuálně.cz.

Správné odpovědi soutěže o ceny ke Škoda Transportation A1GP Brno - Velké ceně primátora statutárního města Brna 2007:
1) Který jezdec je jedničkou české stáje A1 GP v letošní sezoně?

a) Roman Kresta
b) Erik Janiš
c) František Vojtíšek

2) Loňský ročník A1 GP vyhrál tým:
a) Německa
b) Pákistánu
c) Libanonu

3) V týmech A1 GP se angažují slavné osobnosti světového motorspotu. Šéfem stáje Brazílie je:
a) Felipe Massa
b) Emerson Fittipaldi
c) Rubens Barrichello

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 18 minutami

Mezi prioritami evropského předsednictví vidí Bek kyberbezpečnost, odlesňování a svobodu médií

Mezi tématy českého předsednictví v Radě EU by se podle ministra pro evropské záležitosti Mikuláše Beka (STAN) měla objevit kyberbezpečnost či odlesňování spojené s ukládáním oxidu uhličitého. Bek v pořadu České televize Otázky Václava Moravce uvedl, že Česko by mělo během předsednictví, které zemi čeká v druhé polovině roku, mít jako prioritu i téma svobody a odpovědnosti médií.

"To neznamená, že bychom měli kázat polským kolegům," odpověděl na dotaz, zda by diskuse o svobodě médií nenarušila dialog mezi zeměmi visegrádské čtyřky, tedy Českem, Slovenskem, Polskem a Maďarskem.

Už dříve Bek uvedl, že vláda hodlá v roce českého předsednictví Evropské unie více než dosud budovat vztahy se zeměmi mimo Visegrádskou skupinu, na niž se orientoval předchozí kabinet. Na prvním jednání v sídle Evropské komise debatoval počátkem ledna mimo jiné o přípravách předsednictví. Mezi nové české partnery by podle Beka měla patřit například Francie, která EU vede v současnosti. Česko podle ministra musí být také připraveno sehrát roli prostředníka ve sporu o vládu práva, který vedou unijní instituce s Polskem a Maďarskem, přičemž by nemělo slevit ze zásadních principů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy