Vsetínskou rallye vyhrál Vlček, druhý byl Bisaha

ČTK ČTK
15. 10. 2016 16:45
Martin Vlček s vozem Ford Fiesta R5 vyhrál třináctý ročník Rallye Vsetín, který byl závěrečným závodem takzvané Rallyesprint série. Druhé místo obsadil se ztrátou devíti vteřin Ondřej Bisaha, třetí skončil s odstupem dalších osmi sekund Jaroslav Melichárek ze Slovenska. Vlček se dostal do čela ve druhé z osmi rychlostních zkoušek a první místo již neopustil. K premiérovému triumfu na Vsetínsku mu pomohla čtyři vítězství v erzetách.
Barum rallye 2016: Martin Vlček, Ford Fiesta R5
Barum rallye 2016: Martin Vlček, Ford Fiesta R5 | Foto: Dalibor Sosna

Bonver - Part Rallye Vsetín, závěrečný pátý díl Rallyesprint série:

1. M. Vlček, Žáková (Ford Fiesta R5) 38:09,1, 2. Bisaha, Hovorka (Škoda Fabia R5) -9,3, 3. J. Melichárek, E. Melichárek (SR/Škoda Fabia R5) -17,7, 4. Grzyb, Wróbel (Pol./Ford Fiesta R5) -25,8, 5. Tlusťák, Vybíral (Škoda Fabia R5) -57,2, 6. Kupec, Krajča (Peugeot 208 R2) -1:52,4.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 12 minutami

Farského odjezd je dle Zemana podvodem na voličích. S Lipavským odmítá mluvit

Odjezd poslance STAN Jana Farského na půlroční stáž do Spojených států je podle prezidenta Miloše Zemana podvodem na voličích, který činí vládní hnutí Starostů málo důvěryhodným. Zeman to řekl v Pressklubu na Frekvenci 1.

Podle Zemana je nesporné, že Farský voliče podvedl. "Já bych doplnil, že je to hloupý podvod na voličích, hloupý podvod je ten, který snadno prohlédnete," řekl. "Já to chápu jako výraz neuvěřitelného amatérismu, který vzhledem k pozici pana Farského ve STANu samozřejmě činí málo důvěryhodným i STAN jako celek," dodal.

Zeman také uvedl, že se hodlá o zahraniční politice bavit jen s premiérem Fialou, obnovení schůzek i s ostatními představiteli, jakými je například ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) pokládá za zbytečné.

Prezident dále řekl, že jeho zdravotní stav se lepší a 26. února navštíví poprvé po svém propuštění z nemocnice Pražský hrad. 

Další zprávy