Video: To to pálí! Lorenzo se při oslavách titulu spálil o motorku

ČTK Sport ČTK, Sport
13. 11. 2015 9:53
Podívejte se, jak se Jorge Lorenzo na Mallorce spálil o svůj závodní motocykl při oslavách titulu šampiona MotoGP získaný v neděli ve Velké ceně Valencie.
Podívejte se, jak se Jorge Lorenzo spálil o svůj motocykl při oslavách titulu šampiona MotoGP. | Video: YouTube

Palma de Mallorca - Oslavy titulu mistra světa na rodné Mallorce začaly pro Jorgeho Lorenza drobnou nehodou. Když usedl na motorku a chystal se vést slavnostní jízdu fanoušků, po nastartování se ze závodní Yamahy vyvalil horký kouř a popálil španělskému šampionovi MotoGP nohu.

Lorenzo byl v závodní kombinéze a po incidentu si levou nohu musel nechat ošetřit. Chvíli pak kulhal a později bylo vidět, že ji má ovázanou. "Když jsem mohl závodit v Assenu krátce po operaci klíční kosti, tak tohle nic není," tvrdil Lorenzo novinářům.

Po příletu do Palmy de Mallorca na něj čekalo v průvodu na 300 motorkářů. Třetí titul mistra světa si osmadvacetiletý Španěl zajistil vítězstvím v nedělní Velké ceně Valencie po vypjatém souboji s týmovým kolegou od Yamahy Valentinem Rossim..

 

Právě se děje

před 47 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy