VIDEO Mánička Vettel děsil v autoservisu spolujezdce

Sport Sport
22. 11. 2014 7:00
Podívejte se, jak Sebastian Vettel jako maskovaný automechanik v dlouhými vlasy a plnovousem vyděsil náhodné zákazníky servisu.
Podívejte se, jak Sebastian Vettel jako maskovaný automechanik v dlouhými vlasy a plnovousem vyděsil náhodné zákazníky servisu. | Video: Infiniti via YouTube

Berlín - Čtyřnásobný mistr světa formule 1 Sebastian Vettel si konec svého angažmá  u týmu Red Bull užívá.

Na rozloučenou s titulárním sponzorem úspěšné stáje natočil video, v němž převlečený za fousatou máničku děsil jako automechanik náhodné zákazníky jednoho z německých servisů značky Infiniti.

Vettel je při testovací jízdě provezl v areálu servisu v divokých smycích, až se nachytaní zákazníci báli o život. Ovšem "Seb" si jízdu moc užíval.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Klicperovo divadlo muselo zrušit premiéru komedie Woodyho Allena kvůli autorským právům

Klicperovo divadlo v Hradci Králové muselo na poslední chvíli zrušit sobotní premiéru komedie Woodyho Allena Spáči kvůli neschváleným autorským právům k adaptaci hry, řekl mluvčí divadla Martin Sedláček. "Autorská práva jsou zatím v řešení. Tím, že vzniká úplně nová adaptace, musí se schvalovat. Některé věci vznikají přímo při zkoušení," uvedl Sedláček.

Divadlo informaci zveřejnilo krátce před představením a kromě premiéry odložilo i první reprízu naplánovanou na 21. října. Původně filmovou komedie z roku 1973, kde hlavní role zahráli Woody Allen a Diane Keatonová, adaptovali pro divadlo Adam Skala a Martin Satoranský. Prvně jmenovaný se ujal i režie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy