VIDEO Maldonado se při exhibici nevešel mezi obrubníky

Sport Sport
13. 8. 2012 15:33
Venezuleský pilot formule 1 se vyboural při exhibiční jízdě v rodném Fuerte Tiunas.
Pastor Maldonado v roce 2012 boural víc než je zdrávo. | Video: Sport

Caracas - Neslavný návrat na rodnou půdu prožil o tomto víkendu venezuelský pilot formule 1 Pastor Maldonado.

Nečekaný vítěz letošní španělské Grand Prix se totiž na exhibici Caracasu nevešel do postavené dráhy a posadil svůj monopost na obrubník.

Dvacet tisíc diváků včetně vojenských špiček země, kteří se přišli na slavného pilota podívat, tak odcházely z areálu přinejmenším v rozpacích.

Maldonadův Williams už se totiž nepodařilo opravit, a tak si fanoušci museli vystačit "jen" s osmikolovou show Rodolfa Gonzaleze, jenž soutěží v seriálu GP2.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Švejdar odvolá policejního ředitele Husáka, který se zúčastnil večírku v Teplicích

"Po dnešním jednání s plukovníkem Husákem jsem rozhodl, že ho k 1. 2. 2021 odvolám z pozice krajského policejního ředitele a do doby ukončení kázeňského řízení ustanovím na řadovou pozici bez příplatku za vedení. Plukovník Husák mě požádal o možnost čerpání řádné dovolené, jíž jsem vyhověl," uvedl na svém Twitteru policejní prezident Jan Švejdar.

Husák se společně s dalšími desítkami lidí navzdory platným opatřením zúčastnil narozeninové oslavy bývalého poslance Petra Bendy v teplickém hotelu. Husáka k vyvození osobní odpovědnosti vyzval již i ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). "Pokud tam pan ředitel Husák byl, platí pro něj stejná pravidla jako pro ostatní. Dopustil by se tím porušení vládních nařízení a očekávám, že z toho buď okamžitě vyvodí osobní odpovědnost, nebo to s ním pan policejní prezident, jako jeho přímý nadřízený, okamžitě kázeňsky vyřeší," řekl Hamáček.

Spolu s Husákem se oslavy zúčastnil také poslanec a šéf Národní sportovní agentury, který již na svůj poslanecký mandát rezignoval. Na oslavě se objevil také expremiér Jiří Paroubek nebo politik Jiří Šlégr.

Zdroj: Domácí
Další zprávy