VIDEO Loeb i na X-Games dokázal, že je nejlepší

Radek Vičík Radek Vičík
2. 7. 2012 11:50
Osminásobný mistr světa vyhrál na adrenalinové olympiádě stylem start - cíl
Sébastien Loeb, nejlepší závodník v automobilových soutěžích všech dob, získal do své sbírky další cennou trofej. Osminásobný mistr světa vyhrál v Citroënu suverénně závod v rallyekrosu na adrenalinové olympiádě X-Games. | Video: Youtube

Los Angeles - Sébastien Loeb, nejlepší závodník v automobilových soutěžích všech dob, získal do své sbírky další cennou trofej.

Osminásobný mistr světa vyhrál v Citroënu suverénně závod v rallyekrosu na adrenalinové olympiádě X-Games.

Šampion WRC v Los Angeles s převahou porazil domácího matadora Kena Blocka. Třetí skončil další pilot Fordu Fiesta, obhájce loňského triumfu Brian Deegan.

X-Games rallyekros - finále: 1. Loeb (Fr./Citroën) 4:32,6 min., 2. Block -12,23, 3. Deegan (oba USA/Ford) -12,65, 4. Millen (USA/Hyundai) -25,06, 5. Doran (Brit./Citroën) -30,67.