VIDEO Jízda snů v Lamborghini Superlegger

16. 5. 2013 11:15
Zdroj foto: Aktuálně.cz Zdroj foto: Aktuálně.cz
Sporťák, ve kterém by se chtěl projet snad každý chlap! To je Lamborghini Superleggera, nádherná hračička za pár milionů, ve které se budete cítit jako král světa.
Video: Youtube

Sporťák, ve kterém by se chtěl projet snad každý chlap! To je Lamborghini Superleggera, nádherná hračička za pár milionů, ve které se budete cítit jako král světa. A když navíc máte vedle sebe sympatickou slečnu, není co řešit! Pojďte se alespoň s námi virtuálně projet v jednom z nejrychlejších aut na světě.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Merkelová a Biden vyzvali Rusko, aby stáhlo vojáky od ukrajinských hranic

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Joe Biden ve středu vyzvali Rusko, aby stáhlo své vojáky od ukrajinských hranic a snížilo tak napětí v regionu. Uvedl to mluvčí německé vlády. Americký ministr obrany Lloyd Austin uvedl, že Spojené státy chtějí nadále Ukrajině poskytovat materiální pomoc, píše agentura Reuters.

Vyhrocenou situaci mezi Ruskem a Ukrajinou ve středu Biden a Merkelová probrali při telefonickém hovoru. "Kancléřka a prezident se shodli, že by Rusko mělo snížit počty armádních sil, aby situaci uklidnilo," uvedl mluvčí německého kabinetu Steffen Seibert.

Rusko na východě Ukrajiny v oblastech ovládaných proruskými separatisty a na Krymu v poslední době shromáždilo velké armádní síly. Kyjev varuje, že soustřeďování ruských vojsk u hranic s Ukrajinou znamená riziko ruské ozbrojené agrese, Moskva se však brání, že jen chrání svou bezpečnost. Při obnovených bojích zemřelo podle ukrajinské strany několik vojáků.

Austin, který je společně se šéfem americké diplomacie Antonym Blinkenem v Bruselu, dnes na tiskové konferenci prohlásil, že Washington je připraven Ukrajině pomoci se bránit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy