SPECIÁL: Pešek a Abraham na Sachsenringu

Sport Plus
17. 7. 2007 0:00
Aktuálně.cz se vydalo na Velkou cenu Německa silničních motocyklů, buďte při tom!

Aktuálně.cz se vydalo na Velkou cenu Německa silničních motocyklů. Buďte při tom a sledujte dění na okruhu on-line, přečtěte si všechny zajímavé informace a prohlédněte si fotografie.

Nicky Hayden během tiskové konference po skončení Velké ceny Německa na Sachsenringu. V závodě MotoGP skončil třetí. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Honda se omluvila a v Haydenově hlavě se něco přepnulo
Obhájce titulu MotoGP Nicky Hayden chytil v Německu druhý dech a dojel třetí
Karel Abája Abraham (#17, Aprilia)během kvalifikace, v níž obsadil 20.místo.
Karel Abája Abraham (#17, Aprilia)během kvalifikace, v níž obsadil 20.místo. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Abrahamovi vzala naději chyba, pořadatelé mu nepomohli
Český mladík konečně nastavil motocykl, závod mu však zhatil pád
Ke koloritu závodů MotoGP patří hostesky. Jen jedna nestačí, proto se jednotlivé značky nechávají propagovat hned několika dívkami ve svých barvách. | Foto: Tomáš Adamec
Obrazem: Krásné ženy i závodní dramata na Sachsenringu
Prohlédněte si, co bylo na Sachsenringu všechno k vidění
Mechanik Derbi v boxech roztlačuje českého závodníka Lukáše Peška.
Mechanik Derbi v boxech roztlačuje českého závodníka Lukáše Peška. | Foto: Tomáš Adamec
Pešek na Sachsenringu šestý, Abraham nedojel
Lukáš Pešek skončil ve Velké ceně Německa v kubatuře do 125 ccm šestý, Abraham nedojel
ŽIVĚ: Pešek a Abraham na Sachsenringu - neděle
Boj českých závodníků i další dění na Sachsenringu jsme sledovali v podrobné ON-LINE reportáži
Lukáš Pešek nám poskytl rozhovor u svého přechodného příbytku. Tedy "přechodného"... během roku v něm stráví mnoho prodloužených závodních víkendů. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Peška trápil stroj, sám se cítí v pohodě
Český motocyklový závodník odstartuje do Velké ceny Německa z páté příčky
Karel Abraham na Aprilii při tréninku na Velkou cenu Německa.
Karel Abraham na Aprilii při tréninku na Velkou cenu Německa. | Foto: Tomáš Adamec
Abraham na dívky nekouká, motorka je zrádná
Český závodník Karel Abraham o vedru a řízení motocyklu před plnými tribunami
Lukáš Pešek v depu stáje Derbi na Sachsenringu.
Lukáš Pešek v depu stáje Derbi na Sachsenringu. | Foto: Tomáš Adamec
Pešek si polepšil, odstartuje z pátého místa
Jak si vedli jezdci v sobotní kvalifikaci a kdo získal nejlepší startovní pozice
Pešek a Abraham v sobotu ON-LINE
Vše o sobotním dění na Sachsenringu včetně fotografií
Ital Marco Melandri na Hondě při tréninku na Velkou ceně Německa na Sachsenringu. | Foto: Reuters
Pešek byl v první německé kvalifikaci šestý
Souhrnné informace o pátku - kvalifikace a tréninky
Karel Abraham při testech na Masarykově okruhu v Brně, 4.-5.7.2007
Karel Abraham při testech na Masarykově okruhu v Brně, 4.-5.7.2007 | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
Abraham se na Sachsenring připravoval doma na vodě
Jak se český mladík na Aprilli připravoval na závod ve třídě do 250 ccm?
Jezdec Yamahy Valentino Rossi líbá trofej pro vítěze MotoGP na Velké ceně německa na Sachsenringu. | Foto: Reuters