Kolik pneumatik spolkne Dakar? Vyhrajte projížďku v Tatře Martina Kolomého

Sport Sport
11. 1. 2016 16:19
Chcete se projet s Dakarským speciálem? Nebo vyhrát některou z dalších skvělých cen? Zapojte se do soutěže Aktuálně.cz a týmu Tatra Buggyra Racing.
Zapojte se do soutěže, kterou pro vás připravilo Aktuálně.cz ve spolupráci s TATRA BUGGYRA RACING týmem. Klikněte na odkaz níže a odpovězte na otázku. | Video: Buggyra

Praha - Zapojte se do soutěže, kterou pro vás připravilo Aktuálně.cz ve spolupráci s TATRA BUGGYRA RACING týmem.

Můžete získat zážitek, na který jen tak nezapomenete, a to jízdu v závodním dakar speciálu Tatra s nejlepším českým pilotem Martinem Kolomým. Pro ostatní výherce jsou připraveny dárkové předměty.

Stačí v tomto formuláři správně odpovědět na následující otázku: Kolik spotřebuje TATRA BUGGYRA RACING tým pneumatik u třech závodních vozů během Rallye Dakar 2016?

Svůj tip zadejte ZDE.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 3 hodinami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy