Kolik pneumatik spolkne Dakar? Vyhrajte projížďku v Tatře Martina Kolomého

Chcete se projet s Dakarským speciálem? Nebo vyhrát některou z dalších skvělých cen? Zapojte se do soutěže Aktuálně.cz a týmu Tatra Buggyra Racing.
Zapojte se do soutěže, kterou pro vás připravilo Aktuálně.cz ve spolupráci s TATRA BUGGYRA RACING týmem. Klikněte na odkaz níže a odpovězte na otázku. | Video: Buggyra

Praha - Zapojte se do soutěže, kterou pro vás připravilo Aktuálně.cz ve spolupráci s TATRA BUGGYRA RACING týmem.

Můžete získat zážitek, na který jen tak nezapomenete, a to jízdu v závodním dakar speciálu Tatra s nejlepším českým pilotem Martinem Kolomým. Pro ostatní výherce jsou připraveny dárkové předměty.

Stačí v tomto formuláři správně odpovědět na následující otázku: Kolik spotřebuje TATRA BUGGYRA RACING tým pneumatik u třech závodních vozů během Rallye Dakar 2016?

Svůj tip zadejte ZDE.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Ruští lékaři vyzvali Navalného, aby ukončil hladovku, než bude pozdě

Ruští lékaři, kteří poskytovali péči opozičnímu představiteli Alexeji Navalnému, když byl na svobodě, politického aktivistu nyní vyzvali, aby v zájmu zachování svého zdraví ukončil protestní hladovku. Vyjádřili obavy o jeho život a úřady vyzvali, aby umožnily jeho převoz z vězeňské do civilní nemocnice v Moskvě.

Ruská ombudsmanka Taťjana Moskalkovová dnes naopak uvedla, že lékařská péče, které se Navalnému ve vězeňském zařízení ve Vladimirské oblasti dostává, odpovídá mezinárodním standardům, napsala agentura Interfax.

Vězněný Navalnyj drží hladovku již 23 dní. Chce její pomocí docílit, aby k němu byli puštěni kromě vězeňských zdravotníků také lékaři zvenčí.

"Pokud bude hladovka pokračovat, dokonce i po velmi krátkou dobu, bohužel brzy jednoduše nebudeme mít koho léčit. Naším hlavním úkolem je ochránit život a zdraví našeho pacienta," napsali lékaři. Jejich výzvu zveřejnil ruský opoziční zpravodajský portál Mediazona.

K otevřenému dopisu se připojila šéfka ruských lékařských odborů a Navalného lékařka Anastasija Vasiljevová. "Opravdu doufáme, že Alexej zítra (v pátek) hladovku ukončí," sdělila Vasiljevová agentuře Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy